IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
1083 страници V  « < 1081 1082 1083  
Reply to this topicStart new topic
> Жълти новини и клюки
luck0
коментар Dec 6 2017, 09:12 PM
Коментар #16231

Резерва в Barça "В"

Група: Barca Fans
Коментари: 827
Регистриран: 29-January 14
Потребител No.: 28,968

Наистина ли мислиш, че тези сухи данни реално показват кой колко е здрав физически ? Аз нали съм го гледал Бартра. Твърда игра никога не е практикувал, а това е фундаментално за класен защитник (наред и с други неща, но И това).
Отделно, на ръст може и да отстъпва само на Пике и на Матийо, но на чисто физическо присъствие (ако искаш мускули му кажи дори), отстъпва на всички по-горе.
Go to the top of the page

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Dec 8 2017, 10:21 AM
Коментар #16232

Титуляр в Barça

Група: Admin
Коментари: 3,399
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Цитат(luck0 @ Dec 6 2017, 09:12 PM) *
Наистина ли мислиш, че тези сухи данни реално показват кой колко е здрав физически ? Аз нали съм го гледал Бартра. Твърда игра никога не е практикувал, а това е фундаментално за класен защитник (наред и с други неща, но И това).
Отделно, на ръст може и да отстъпва само на Пике и на Матийо, но на чисто физическо присъствие (ако искаш мускули му кажи дори), отстъпва на всички по-горе.

Все пак говорим за професионални футболисти, а не сравняваме спортист и нетрениращ човек. Бартра може да изглежда малко хилав, но не мисля, че отстъпва физически на другите.

Според "Catalunya Radio", Масчерано има оферта от китайския Hebei Fortune, който му предлага три пъти по-висока заплата и повече игрово време. Ако китайците много го искат, да извадят 15-20млн. евро, а нашите да докарат нов централен защитник или да промотират някой от Б отбора, ако има подходящ.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
Vankata_10
коментар Dec 8 2017, 10:53 AM
Коментар #16233

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,485
Регистриран: 8-April 11
Град: Sofia
Потребител No.: 28,506
Любими футболисти: ronaldinho,messi

Cat Radio's possible options to replace Mascherano in January:

1. Yerry Mina.

2. Paying the Buyout clause of Inigo Martinez.

3. bringing back Marlon from Loan.

4. or an Unknown CB.

+Quote Post
Barcelona_
коментар Dec 8 2017, 10:56 AM
Коментар #16234

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,139
Регистриран: 7-December 08
Потребител No.: 2,394

Честно казано не ми харесва тази сага която вдигна Масчерано. Публично излиза и казва как не е доволен, не се чувства желан, иска да отиде някъде където е важен и т.н.
Уважавам го заради това което е дал на клуба, заради отдадеността си и т.н, но да се разберат с ръководителите като мъже и да се решава набързо проблема.
Но ме дразни факта, че иска да ни остави в момент в който Умтити е контузен и оставаме с един счупен Вермален, че въпреки договора му до 2019 иска да го пуснем без пари.
Като толкова го искат китайците да кихат 10млн и може да се замислят нашите. Но безплатно да си вкарваме автогола посредата на сезона да оставаме без защитници - айде не.

--------------------

+Quote Post
Vankata_10
коментар Dec 8 2017, 10:21 PM
Коментар #16235

Бъдеща звезда на Barça

🚨 Javier Mascherano will leave Barcelona on January 31. The player has come to an agreement with the club. The club has added signing a Centre back as a Priority. [CATRadio]

+Quote Post
grimknight
коментар Dec 9 2017, 01:01 AM
Коментар #16236

Резерва в Barça

Коментари: 2,045
Регистриран: 16-November 07
Град: Казанлък
Потребител No.: 1,389
Любими футболисти: cruyff

Очакваше се да натиснем за Коу през зимата,но след класирането на Ливърпул за 1/8 финалите нямаме шанс поне до лятото (когато ще ни се извиват ръцете). Тоест преспокойно можем дори 2ма защитника. Друг е въпроса,че ако това е наистина вярно Масчерано един вид предава отбора.. Поне можем да му вземем пари,имаме и други излишни футболисти като Арда,Рафиня и донякъде Гомеш.

Аз лично искам да го видя този Мина при нас. Трансфера е малко рисков,но на напълно приемлива цена! Друг приоритет според мен е задържането на Денис Суарез,за него много натискат Наполи и току виж нашите идиоти го продадът.

+Quote Post
xixo
коментар Dec 9 2017, 11:09 AM
Коментар #16237

Модератор

Група: Admin
Коментари: 4,547
Регистриран: 8-March 06
Град: Hate city Sofia
Потребител No.: 261
Любими футболисти: Luis Enrique, Xavi, Vinnie Jones

Ако Масчерано си тръгне без пари и в този момент, аз лично го приемам за предател и ще осере всичко, което е постигнал за нас.

--------------------

+Quote Post
Vankata_10
коментар Dec 9 2017, 11:32 AM
Коментар #16238

Бъдеща звезда на Barça

Цитат(xixo @ Dec 9 2017, 01:09 PM) *
Ако Масчерано си тръгне без пари и в този момент, аз лично го приемам за предател и ще осере всичко, което е постигнал за нас.

Интереса клати феса.Както стана и с Алвеш,накрая всичко опира до пари.Затова тези футболисти за мен са просто едни наемници,макар и супер играчи.Много рядко са случаите когато играчът ще загърби личните облаги в името на клуба.Утроената китайска заплата си казва своето,а извинението ,че идва световно е комично.Още преди месец в мача Аржентина-Нигерия Сампаоли е видял ,че Масчерано е бита карта и евентуалното му взимане за световното ще е по-скоро психологически ход,отколкото спортно-технически.

+Quote Post
Mihuba
коментар Dec 9 2017, 02:23 PM
Коментар #16239

Резерва в Barça

Коментари: 2,659
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Тройно подобрени лични условия, повече минути и игра и съответно почти сигурно участие на Мондиала, което нямаше как да му се гарантира, ако остане целия сезон при нас и я запише 10 мача, я не.

Няма какво да го виним Масче. Отделно, че най-хубавите му години са отдавна зад гърба. Обаче за пореден път лъсват задниците на ръководството, които дадоха с лека ръка младока Марлон под наем, а за негова сметка се задържаха Масче и Вермаелен. Стига се дотам, че играч, който иска да ни напуска, трябва да му се молим на колене да остане още няколко седмици, докато купим нещо и/или се завърне Юмтити.

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.

+Quote Post
Мишо
коментар Dec 9 2017, 09:54 PM
Коментар #16240

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,539
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

И аз съм изненадан от категоричното решение на Масчерано, но пък трябва да признаем, че напълно си е заслужил правото сам да избере кога и в каква посока да напусне.

Наскоро разбрах, че чистата му заплата е 4,5 милиона евро на сезон, което ако е вярно е плачевно ниско възнаграждение за спокойно може да кажем клубна легенда. Освен това човекът вече е на възраст, на която е редно да помисли за последно 10 във футболната си кариера. Плюс това не е негова вината, че лятото Валверде реши (или решиха вместо него), че ще се гласува доверие на Вермален като реална 4-та опция в защитата.

Ако са истината слуховете, че Масчерано ще остане до края на Януари, когато Юмтити вече ще е възстановен, то тогава няма какво повече да искаме от него и трябва да го изпратим по възможно най-достойния и уважителен начин, с напълно заслужени и големи почести. Да, и на мен ми се иска да остане до края на сезона, но явно там нещата са наистина необратими, за наше огромно съжаление.

П.С.> Това т. нар. "изнудване" не може да играе само в наша полза. Както навремето Масчерано "изнудваше" Ливърпул да го пуснат при нас, така сега той си е напълно в правото, ако реши да ни "изнудва" и нас. Така след време и Дембеле нищо чудно да ни прави циркове, ако реши да напуска, така че това е подход, който също както и кажи-речи всичко в живота е на принципа "риск печели, риск губи"... Още помним какво направи Златан Ибрахимович, и макар да не вярвам точно Масчерано да се докара дотам, то ако ръководството реши да си оправя бакиите за сметка на последната възможност на Масчерано за големи пари, то нищо чудно да видим и малко панаири от негова страна. В крайна сметка човекът цели 8 години ни служи повече от вярно, винаги готов да се жертва и постави в услуга на отбора, така че ако сега е решил, че е моментът да напуска, то нямаме дори моралното право да го задържаме, още повече пък предвид факта, че и пари ще му се вземат. wink.gif

+Quote Post
runthewalk
коментар Dec 9 2017, 10:14 PM
Коментар #16241

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,990
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

Масчерано може да се използва още какво го закотвиха на пейката сякаш е някой случайник , Пике да не би да е по-добър в момента от него .
Ако не беше той нямаше да имаме ШЛ 2011 . Има голяма заслуга за успехите на Барселона и трябва да остане .

+Quote Post
Mihuba
коментар Dec 9 2017, 10:42 PM
Коментар #16242

Резерва в Barça

Коментари: 2,659
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Цитат(runthewalk @ Dec 9 2017, 10:14 PM) *
Масчерано може да се използва още какво го закотвиха на пейката сякаш е някой случайник , Пике да не би да е по-добър в момента от него .
Ако не беше той нямаше да имаме ШЛ 2011 . Има голяма заслуга за успехите на Барселона и трябва да остане .

Трябва да остане, ама идва момент, в който (особено в топ отбор) няма как да седиш на база на минали заслуги, т.е да играеш редовно де...
Заслугите му са категорични и никой не ги отрича, но за жалост не сме вече 2011-а година. Сходна е ситуацията и с Иниеста и Ракитич. Първият е клубна легенда и един от най-добрите играчи за поколението си, вторият беше страхотен трансфер, но пък втори сезон не е на себе си. Това ще са следващите двама, за чието заместване трябва да се намери вариант час по-скоро. По-натам по веригата са Суарес, Бускетс, Пике, Алба, Меси и т.н.

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.

+Quote Post
KeyStone
коментар Вчера, 09:59
Коментар #16243

Лидер на Barça

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 5,950
Регистриран: 4-March 08
Град: Париж/Пловдив
Потребител No.: 1,510
Любими футболисти: Leo Messi

Няма как да сравня Масчерано с Алвеш, защото аржентинецът винаги е бил пич и мъж на място. За секунда си представете какво щеше да стане, ако в настоящата ситуация беше Дани Алвеш. Масче искаше да си тръгне още лятото, но тогава го спряха с обещанието, че ще получава достатъчно игрови минути, а в едно интервю тази седмица казва, че поради липса на игрова практика е получил 5 мускулни контузии през последната година. Идва и Мондиал. Разбирам го напълно. Да не се лъжем-дори и да беше останъл нямаше да реши проблемите в защитата, а щеше да е отбиване на номера.
Въпросите, които аз лично си задавам, са два:
1. Кой измежду всички умници от ръководство и щаб е преценил, че можем да се справил без реална алтернатива на двойката Пике-Юмтити? Защото Масчерано и Вермален не са алтернативи и няма какво да се лъжем. Един е на години, а другият е счупен през огромна част от времето
2. Защо централната двойка защитници се превръща в новата "халфова" линия т.е. не се взеха мерки когато трябваше и сега ще сърбаме попарата.

--------------------
БАРСЕЛОНА-ТОВА Е НАЧИН ДА СЕ РАДВАШ НА ЖИВОТА

http://img2.sportal.bg/new/uploads/news/20...es/00155339.jpg

+Quote Post

1083 страници V  « < 1081 1082 1083
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 11th December 2017 - 09:32 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria