IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
24 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Шампионска лига 2016/2017
Barcelona_
коментар Aug 23 2016, 11:23 PM
Коментар #1

Лидер на Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 5,170
Регистриран: 7-December 08
Потребител No.: 2,394

Сезон 2016/2017

Първо честито на Лудогорец и българските фенове. ШЛ отново ще дойде при нас. Да се надяваме да се паднат с Барса.

Виляреал от друга страна издъни Ла Лига компанията. Беше отстранен от Монако. Поне Севиля е вътре и са 4 испанските отбори.

Този коментар е бил редактиран от Barcelona_ на Aug 23 2016, 11:24 PM

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Dimo_7
коментар Aug 24 2016, 08:48 AM
Коментар #2

Madridista

Коментари: 3,701
Регистриран: 8-April 09
Град: Sofia
Потребител No.: 3,981
Любими футболисти: CR7, Marcelo, S. Ramos

Супер Лудогорец smile.gif Отново ще ни докарат незабравими емоции, ще видим дали на някои от нашите любими отбори или на изненада като Лестър, но определено в група с Лестър, Левера и Динамо Киев да речем, ще имат доста големи шансове дори за второ място smile.gif

+Quote Post
Barcelona_
коментар Aug 24 2016, 08:56 AM
Коментар #3

Лидер на Barça

Да, аз също гледах урните и от 1вата могат да се паднат отбори които ще ни разочароват за очакваното пристигане на гранд - ЦСКА(Москва), Лестър и Бенфика.
Та тея три отбора са по-зле и от всички отбори на урна 2: Атлетико Мадрид, Борусия Дортмунд, Арсенал, Севиля, Наполи, Байер Леверкузен, Порто.

--------------------

+Quote Post
luck0
коментар Aug 24 2016, 10:45 AM
Коментар #4

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 1,279
Регистриран: 29-January 14
Потребител No.: 28,968

Какво означава очаквано идване на гранд ? Нима Лудогорец влизат в ШЛ само за да видят родните фенове любимите си отбори в България? Това е доста неуважително спрямо труда на отбора.
Аз пък искам да продължат колкото се може по-напред и ако се паднат в група с ЦСКА Москва, Бенфика или Лестър имат доста по-голям шанс за стигане до осминафинал.

Този коментар е бил редактиран от luck0 на Aug 24 2016, 10:46 AM

+Quote Post
Barcelona_
коментар Aug 24 2016, 11:15 AM
Коментар #5

Лидер на Barça

Честно казано не разбирам този оптимизъм за достигане на 1/8 финалите в ШЛ. Да с тези отбори има теоретичен шанс, но защо си мислите, че УЕФА ще го позволи? Това би бил един скучен, безинтересен и слабо гледан 1/8 финал за неутралните зрители.
Помним порязването в първите мачове с Ливърпул и Реал.
Максимума е 3то място. И то при късмет с жребия.

Иначе да, Лудогорец влизат в ШЛ за да се срещнат с големите и да видят на какво ниво са спрямо тях.

Този коментар е бил редактиран от Barcelona_ на Aug 24 2016, 11:22 AM

--------------------

+Quote Post
wesley
коментар Aug 24 2016, 03:53 PM
Коментар #6

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,818
Регистриран: 9-April 10
Град: Стара Загора/София
Потребител No.: 7,935
Любими футболисти: Van der Sar, Bergcamp, Overmars

Истински се надявам Лудогорец да хвърли бомбата и да успее да се класира напред в ШЛ. Малко се изхвърлям, но ако това не се случи, то по- реалната ми надежда е да се преборят за третата позиция. Заслужават да направят още едно пролетно участие в ЕКТ.
Вие чули ли сте информация свързана с промяна на формата на ШЛ, при която за българските отбори отново ще представлява неописуема трудност да влязат в групите на ШЛ?

+Quote Post
govedarov
коментар Aug 24 2016, 07:08 PM
Коментар #7

Титуляр в Barça

Коментари: 3,097
Регистриран: 28-May 09
Град: София
Потребител No.: 4,621
Любими футболисти: Pep Guardiola, Andrés Iniesta, Xavi, Lionel Messi, Hristo Stoichkov, Gerard Piqué

Да им се пада Барса и да ги треснем с по 7-8 на нула и двата мача. Хем ще си видя отбора , хем ще развеем знамената в София и ония ще берат срам. Безценно.

--------------------

+Quote Post
runthewalk
коментар Aug 24 2016, 08:17 PM
Коментар #8

Резерва в Barça

Коментари: 2,569
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

Пак се намери някой да мрази без причина , егати тъпия народ сме .

Домусчиев пари ли има да ти дава ? голяма омраза .

Този коментар е бил редактиран от runthewalk на Aug 24 2016, 08:19 PM

+Quote Post
govedarov
коментар Aug 24 2016, 09:56 PM
Коментар #9

Титуляр в Barça

Коментари: 3,097
Регистриран: 28-May 09
Град: София
Потребител No.: 4,621
Любими футболисти: Pep Guardiola, Andrés Iniesta, Xavi, Lionel Messi, Hristo Stoichkov, Gerard Piqué

Защо да ги мразя ? Просто искам да се паднем с тях и да ги бием като чувал , какво лошо има в това ? Ти да не би да викаш за тях ако играят с Барса ? Не харесвам изкуствено създадени отборчета с пари.

--------------------

+Quote Post
Мишо
коментар Aug 24 2016, 10:14 PM
Коментар #10

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,967
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

На мен Лудогорец са ми напълно безразлични, но е факт, че ако докарат достатъчно интересни отбори може да им гледам и трите мача в ШЛ на живо. Ако пък докарат някакви балъци няма да ги гледам даже и по телевизията, така че ни най-малко не ме касае какво точно ще им се случи в турнира на богатите.

Колкото до нас - пожелавам си максимално лесен жребии (по възможност с Лудогорец), който да ни позволи след максимум 4 изиграни мача вече да сме си осигурили първото място. smile.gif

+Quote Post
Dimo_7
коментар Aug 25 2016, 08:55 AM
Коментар #11

Madridista

Коментари: 3,701
Регистриран: 8-April 09
Град: Sofia
Потребител No.: 3,981
Любими футболисти: CR7, Marcelo, S. Ramos

Оптимален вариант за фенове на чужди клубове: Реал/Барса/Байерн/ПСЖ; Борусия Д, Сити, Арсенал, Севиля, Атл М; Тотнъм, Борусия М
Оптимален за Лудогорец: ЦСКА, Лестър, Бенфика; Левера, Порто; ПСВ, Брюж, Динамо

+Quote Post
Мишо
коментар Aug 25 2016, 09:30 AM
Коментар #12

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,967
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

Абе, според мен оптимален вариант за Лудогорец е да има поне 1 гранд в групата, който да е Ювентус, Байерн, Реал или Барселона, че иначе може за нито 1 мач да не напълнят стадиона до краен предел, а знаем, че това е доста деликатна тема за самовлюбения им собственик. biggrin.gif

Реално те надали имат шанс за нещо повече от 3-то място в групата, и то ако им се падне някаква епохално лесна група, така че вероятно биха спечелили повече пари (което според мен е основната им цел) ако докарат възможно най-силните отбори от всеки поток, отколкото ако докарат слабаци, които никой няма да има интерес да гледа. Да, при лесна група имат шанс за нещо повече, но при максимално трудна група имат гарантиран пълен стадион, както и вероятно по-апетитни пари от ТВ права. Само че класирането дори на 3-то място си остава по-скоро хипотетична вероятност с много малък шанс да се сбъдне, докато при група с Баейрн, ПСЖ и Лион ще имат поне 2 пъти пълен стадион, или с други думи едното е вероятност, а другото е факт, затова и сигурно ще предпочетат парите, пред възможността да гонят дивото. Не че зависи нещо от тях, ама нали тук просто си обсъждаме... icon_smileLOL.gif

+Quote Post
Barcelona_
коментар Aug 25 2016, 09:48 AM
Коментар #13

Лидер на Barça

Пари ще получат и при двата варианта. УЕФА дава доста големи суми при равенство и победа.

--------------------

+Quote Post
luck0
коментар Aug 25 2016, 10:13 AM
Коментар #14

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 1,279
Регистриран: 29-January 14
Потребител No.: 28,968

3-то място било почти напълно невъзможно ? Ако се паднат с отбори като слабата ЦСКА Москва, Леверкузен, Порто и т.н. честно казано изобщо не бих се учудил да вземат дори второто място. Играят доста добър футбол, а в ШЛ редовно има по някой такъв неизвестен никому отбор (или поне доста по-слаб от традиционните грандове) в елиминационните фази (АПОЕЛ, Динамо Киев, Шахтьор, Зенит, ЦСКА Москва - все отбори които са преодолими за Лудогорец).

Относно това, че имало 3ма българи в състава им - В Сити колко англичани има ? В Реал колко испанци ? В ПСЖ колко французи ? Примери с такива отбори мога да давам до утре.

Лудогорец колкото и да ви е невзрачно отборче, "изкуствено" създадено и непредставляващо интерес, е българско "отборче". И понеже в смешния ни футбол не се случва по принцип нищо освен уредени мачове, корупция и крадене на пари (което впрочем е във всички сфери в държавата ни, но това е друга тема), явлението Лудогорец е най-доброто, което би могло да се случи. Да, създадено от един от тези, които по принцип са част от проблемите на България, но същия човек поне инвестира и развива отбора си, което носи само позитиви за България. Школата на Лудогорец е най-добрата в България с база, която не е останала от соца, както на софийските "грандове", чиито фенове така плюят разградчани, и е въпрос на време тази школа да почне да пълни отбора им с български футболисти.

Естествено българският фен предпочита да си стои в калта, да си вика за едно от ЦСКА-тата или Левски , които редовно падат от 4-тия в Молдова, когато се срещнат в квалификациите. В това разбира се няма лошо. Всеки подкрепя отбора си. Но да плюете по един успешен проект, който носи на България реклама, коефициент, спонсори, развитие и популяризация на футбола като цяло и още куп дивиденти, с очеизвадна злоба е жалко...

И не, фенове на Барса не биха викали за Реал в ШЛ, но Лудогорец не са Реал, а Левски и ЦСКА не са Барса. Нямаме всяка година по 4 отбора на осминафинали в ШЛ и по 3 на полуфинали. Така че този тип сравнения са доста несъстоятелни.

п.п. Не съм фен на Лудогорец, не съм от Разград, не съм турчин, циганин или помак, просто се радвам на всеки български успех в спорта, защото това не се вижда често в наши дни.

+Quote Post
Barcelona_
коментар Aug 25 2016, 11:48 AM
Коментар #15

Лидер на Barça

Аз също не мога да разбера тази ненавист към Лудогорец. luck0 много точно направи паралел с европейски грандове които нямат повече местни футболисти от лудогорци.
Аз нямам никакво мнение за българския футбол освен желанието ми Лудогорец винаги да са на такова ниво за да имаме редовен участник в ЕКТ и да гледаме качествен европейски футбол. Бях на мача с/у Виктория и останах доволен от продукцията. "Изкуствено" създадения вчерашен български отбор скри топката на сериозен отбор пълен с половината чешки национали участвали на Европейското. Възпитаниците на Дерменджиев играха много подобно на Барселона - с владеене и разиграване на топката, извеждащи пасове и т.н. Както казах - гледах една качествена футболна продукция и останах доволен. Аз съм от тези които седят и се наслаждават на добрия футбол. Така съм и на Кампа като естествено(все пак гледам любимия ми отбор) пощурявам леко в разни моменти.

И в двата случая на жребия българския зрител ще остане доволен. Ако дойдат грандовете - ще гледаме топа на световния футбол, а ако дойдат по-слаби отбори като ЦСКА, Лестър, Бенфика, Брюж, Динамо, Базел и подобни ще гледаме може би едни г/д равностойни мачове в които Лудогорец определено ще се опъне. Знаем , че са способни на това.

--------------------

+Quote Post

24 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 22nd October 2019 - 03:23 PM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria