IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
96 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Шампионска лига 2011/2012
Pietro
коментар Aug 3 2011, 11:36 PM
Коментар #31

Голмайстор на Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 4,505
Регистриран: 9-July 09
Потребител No.: 4,920

КОГА ?! КОГА ще започне българският футбол да просперира ?!?
Двугодишняит абонамент за титлата на Литекс трябва да спре. Миналата година, айде, иди-ела. Направиха си стадион, че тая година да направят нещо, ама и тая нищо не стана...
Ред е на някой друг отбор... ЦСКА или Левски...
Литекс, ако ще и с 670967 точки да станат шампиони пак не трябва да се допускат до ШЛ. Просто няма смисъл... Това важи и за всички останали, но поне да се редят, че то иначе...

--------------------

Go to the top of the page

+Quote Post
Capitan_Tarzan_Puyol
коментар Aug 4 2011, 12:36 AM
Коментар #32

Guests

За съжаление просто Литекс сега е най-малко слабия. Левски и ЦСКА нямаше да изглеждат кой знае колко
по-добре срещу Висла. Есента на 2010г. обаче и Левски и ЦСКА мога да кажа, че бяха с класа над сегашното си ниво, но Левски продаде Дембеле, Жоазиньо и така почти се самоуби. ЦСКА също продава напът е да се раздели и със Спас Делев, което отново е равносилно на самоубийство...но както се казва ръководствата решават, а ние феновете можем само да гледаме и да се надяваме отборите да ни да изглеждат по-добре. smile.gif

Този коментар е бил редактиран от Capitan_Tarzan_Puyol на Aug 4 2011, 12:36 AM

+Quote Post
Мишо
коментар Aug 4 2011, 12:51 AM
Коментар #33

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,965
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

Литекс просто толкова си могат, и заглавието в Топспорт е много сполучливо - просто за пореден път не можаха да се надскочат. В първата среща между другото не им достигна турнирен опит, и буквално на следващият ден Левски им показа какво значи всъщност "турнирен опит", обръщайки за 5 минути не по-слаб отбор от Висла.
На мен ми е все тая за Литекс, нито са ми кой знае колко симпатични, нито са ми антипатични, щях да съм по-доволен ако бяха продължили, но просто го нямат манталитета на победител, който се гради с годините, а като погледнем всичките участия на Литекс досега в Европа единственият успех е влизането в групите на УЕФА 05-06, а през всичките останали години почти няма година, в която да са отпаднали от достоен за уважение отбор. Навремето мисля играха срещу Видзев ли да беше и отпаднаха с дузпи защото левашки допуснаха да се стигне дотам, преди няколко години играха с БАТЕ и отпаднаха не левашки, ами направо и аз не знам каква дума да употребя след ПОБЕДА в първия мач. Вярно, БАТЕ са много силен отбор за българските стандарти, но си ги бил в първият двубой, после изведнъж допускаш на твоят стадион ГОСТА да играе с повече самочувствие от теб, бие те в редовното време и те попилява в продълженията. Не е провал да отпаднеш от БАТЕ, но си е провал да отпаднеш при тези обстоятелства. И така стигаме до Висла - в първият мач липсата на опит в Европа направи така, че играчите на Литекс бяха супер сковани пред гола и изпуснаха поне 5-6 100% положения и спокойно можеха да бият с 5:2, но при всяко чисто положение им омекваха капачките и... А какво правеха Висла? Спокойно приемаха играта в своята половина и не се шашкаха, когато Литекс изпускаше, а си чакаха шанса на контра и в общи линии с 3-4 контраатаки вкараха 2 гола и достигнаха до дузпа в тяхна полза, която незнайно защо не беше свирена. А в Полша Литекс просто нямаха никакъв шанс, защото български отбор тръгне ли да гони дивото в чужбина е просто обречен - трагични гости сме и това е.
Сега очаквам за ЛЕ да отпаднат веднага, защото сигурно самочувствието им е на дъното, а и практически почти няма отбор, който да не може да ги елиминира в тази фаза на турнира, пък падне ли им се по случайност наглед преодолим отбор и да тръгнат като фаворити - съвсем им е спукана работата. Дано си оправят грешките, дано поработят здраво и да ме опровергаят, но лично аз не го вярвам. wink.gif

+Quote Post
Boo
коментар Aug 4 2011, 10:02 AM
Коментар #34

Резерва в Barça

Коментари: 2,548
Регистриран: 3-December 10
Потребител No.: 18,778
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Messi, Stoichkov, Pike, Pujol, Guardiola, Berba, Balakov, Maradona

Както казах и преди това, а някои хора го приеха като обида, Литекс просто отнема шанса на БГ отборите за трупане на опит в ШЛ. Определено Гришата ще спести средства от пазаруване за 1-то място и спокойно може да влиза в зона ЛЕ без чужда помощ, където има много подобни на Литекс отбори.
Много неприятно отпадане и се видя, че поляците не са нещо особено, но на този стадион с тази публика определено шанса да отпаднат беше 0%. Лошо впечатление ми направи съдията. Аз такава дузпа в световен мащаб, може би съм виждал да се свири само за Левски (срещу Черно Море). Пореден типичен левашки червен картон в мега важен момент.
Литекс колкото и да искат, манталитет за ШЛ не могат да придобият, нито традиции, нито публика. Както казах, за тях перфектното излизане в Европа трябва да е ЛЕ и нищо друго, там определено ще имат сили да се борят поне до влизане в групите. Имат играчи, но нямат самочувствието на победители, нямат самочувствието от традициите, не притесняват никого с присъствието си, не могат да се надъхат от големи имена играли преди това в редиците им.
Пожелавам им успех за ЛЕ и дано се вразумят и повече да не се разсейват с борба за 1-вото място в България.

Този коментар е бил редактиран от Boo на Aug 4 2011, 03:38 PM

--------------------

+Quote Post
Capitan_Tarzan_Puyol
коментар Aug 4 2011, 06:39 PM
Коментар #35

Guests

Не съм много сигурен, ама и червения картон беше пресилен. Йеленкович въобще не закачи полския играч макар да замахна...

+Quote Post
Capitan_Tarzan_Puyol
коментар Aug 5 2011, 10:45 PM
Коментар #36

Guests

Шампионски поток

Висла Краков - Апоел
Макаби Хайфа - Генк
Динамо Загреб - Малмьо
ФК Копенхаген - Виктория Пилзен
БАТЕ Борисов - Щурм Грац

Нешампионски поток

Одензе - Виляреал
Твенте - Бенфика
Арсенал - Удинезе
Байерн Мюнхен - ФК Цюрих
Лион - Рубин Казан
--------------------------------------------
Интересни двойки. Реален шанс да имаме 4-ти испански отбор в групите - Виляреал.

Този коментар е бил редактиран от Capitan_Tarzan_Puyol на Aug 5 2011, 10:50 PM

+Quote Post
iNfRaSoNiC
коментар Aug 5 2011, 11:14 PM
Коментар #37

Forum Admin

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 4,550
Регистриран: 24-September 08
Град: София
Потребител No.: 1,729
Любими футболисти: Ronaldinho, Eto'o, Messi

Цитат(Мишо @ Aug 4 2011, 01:58 AM) *
Литекс просто толкова си могат, и заглавието в Топспорт е много сполучливо - просто за пореден път не можаха да се надскочат. В първата среща между другото не им достигна турнирен опит, и буквално на следващият ден Левски им показа какво значи всъщност "турнирен опит", обръщайки за 5 минути не по-слаб отбор от Висла.
На мен ми е все тая за Литекс, нито са ми кой знае колко симпатични, нито са ми антипатични, щях да съм по-доволен ако бяха продължили, но просто го нямат манталитета на победител, който се гради с годините, а като погледнем всичките участия на Литекс досега в Европа единственият успех е влизането в групите на УЕФА 05-06, а през всичките останали години почти няма година, в която да са отпаднали от достоен за уважение отбор. Навремето мисля играха срещу Видзев ли да беше и отпаднаха с дузпи защото левашки допуснаха да се стигне дотам, преди няколко години играха с БАТЕ и отпаднаха не левашки, ами направо и аз не знам каква дума да употребя след ПОБЕДА в първия мач. Вярно, БАТЕ са много силен отбор за българските стандарти, но си ги бил в първият двубой, после изведнъж допускаш на твоят стадион ГОСТА да играе с повече самочувствие от теб, бие те в редовното време и те попилява в продълженията. Не е провал да отпаднеш от БАТЕ, но си е провал да отпаднеш при тези обстоятелства. И така стигаме до Висла - в първият мач липсата на опит в Европа направи така, че играчите на Литекс бяха супер сковани пред гола и изпуснаха поне 5-6 100% положения и спокойно можеха да бият с 5:2, но при всяко чисто положение им омекваха капачките и... А какво правеха Висла? Спокойно приемаха играта в своята половина и не се шашкаха, когато Литекс изпускаше, а си чакаха шанса на контра и в общи линии с 3-4 контраатаки вкараха 2 гола и достигнаха до дузпа в тяхна полза, която незнайно защо не беше свирена. А в Полша Литекс просто нямаха никакъв шанс, защото български отбор тръгне ли да гони дивото в чужбина е просто обречен - трагични гости сме и това е.
Сега очаквам за ЛЕ да отпаднат веднага, защото сигурно самочувствието им е на дъното, а и практически почти няма отбор, който да не може да ги елиминира в тази фаза на турнира, пък падне ли им се по случайност наглед преодолим отбор и да тръгнат като фаворити - съвсем им е спукана работата. Дано си оправят грешките, дано поработят здраво и да ме опровергаят, но лично аз не го вярвам. wink.gif

Така е, Левски показаха какво е турнирен опит... icon_smileLOL.gif

+Quote Post
_Dexter_
коментар Aug 6 2011, 12:46 AM
Коментар #38

Модератор

Коментари: 8,326
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 5

При Левски факторите бяха съвсем, съвсем други. Да оставиш съперника ти да гледа мача от близо през 1-то полувреме и да му позволиш да те съсипе през 2-то полувреме от едни и същи футболисти по-скоро говори за наставник с минимални качества, отколкото за турнирен опит wink.gif

+Quote Post
iNfRaSoNiC
коментар Aug 6 2011, 12:53 AM
Коментар #39

Forum Admin

Коментари: 4,550
Регистриран: 24-September 08
Град: София
Потребител No.: 1,729
Любими футболисти: Ronaldinho, Eto'o, Messi

Цитат(Fen`na`Barca @ Aug 6 2011, 01:53 AM) *
При Левски факторите бяха съвсем, съвсем други. Да оставиш съперника ти да гледа мача от близо през 1-то полувреме и да му позволиш да те съсипе през 2-то полувреме от едни и същи футболисти по-скоро говори за наставник с минимални качества, отколкото за турнирен опит wink.gif

Дори и така да е, това не беше Левски от миналата година и определено вината не е само в Гонзо! Подкрепях сините, защото преди всичко сме българи, но като изключим няколко проблясъка, като цяло не заслужаваха да продължат... жалко може би няма да имаме евроотбор тази година...

+Quote Post
R3D_aNd_M37h
коментар Aug 6 2011, 10:13 AM
Коментар #40

Red Devil

Коментари: 2,189
Регистриран: 12-March 06
Град: Бургас/София
Потребител No.: 270
Любими футболисти: Beckham, Giggs, Kluivert, Overmars, Sneijder, De Gea

Мда, както се казваше в една реклама "Жоро (а.k.a Гонзо) е невинен". icon_smileLOL.gif

--------------------

It is one of football's best-kept secrets.
In 1956 Santiago Bernabeu, patriarchal president of Real Madrid,
begged Matt Busby to take over as manager, telling him:
"Leave Manchester for Madrid and I will give you a paradise."
To which the master of Old Trafford replied: "My heaven is in Manchester."

"A base camp for the last, final assault. Can Manchester United score? - They always score"
"Giggs with a shot... Sheringham!! Name on the trophy!"
"You have to feel. This is their year"
"Is this their moment? ...Beckham, into Sheringham.
AND SOLSKJAER HAS WON IT!! Manchester United have reached the Promised land."

UNITED we can never fall

+Quote Post
Capitan_Tarzan_Puyol
коментар Aug 6 2011, 08:20 PM
Коментар #41

Guests

Много се смях като четох реакциите на бг арсеналистите след жребия за ШЛ и падналия им се съперник - Удинезе.
От - "Това е възможно най-трудния съперник, ще имаме проблеми." До - "Кви са тия Удинезе, Англия е номер 1! Четвъртият в Англия ще смачка шампиона на Италия, какво остава за тия."
Все се чудя как някои хора си го карат по инерциия и не осъзнават, че силните години на английските отбори в Европа бяха 2006-09 и крайъгълния камък беше именно загубата на МЮ на финала в Рим. Оттогава всеки неутрален анализатор би отчел отстъплението на евросцената, като единствено МЮ поддържа добро ниво. Разбиването на топ4 в Англия даде огромно отражение и в Европа. Ливърпул отпадна в групите, следващия сезон пък и не се класира за ШЛ, а заместилия го Тотнъм колкото и добре да играеше няма достатъчно опит в ШЛ. Челси също се срина, а за Арсенал участието приключваше както винаги на 1/8финал или 1/4финал. Ще видим сега изкуствено напомпания Ман. Сити докъде ще стигне, но и там смятам, че липсата на опит в Европа ще се окаже ключов фактор и максимума на Сити е 1/8финал.

+Quote Post
Pietro
коментар Aug 7 2011, 01:19 PM
Коментар #42

Голмайстор на Barça

И какво ? Все едно Арсенал няма да сгази като валяк Удинезе.

--------------------

+Quote Post
R3D_aNd_M37h
коментар Aug 7 2011, 10:49 PM
Коментар #43

Red Devil

Коментари: 2,189
Регистриран: 12-March 06
Град: Бургас/София
Потребител No.: 270
Любими футболисти: Beckham, Giggs, Kluivert, Overmars, Sneijder, De Gea

Цитат(Pietro @ Aug 7 2011, 02:26 PM) *
И какво ? Все едно Арсенал няма да сгази като валяк Удинезе.

И според мен ще ги сгазят. Въобще топчиите сипват здраво на подобни средняшки отбори (примери бол). Проблемите им започват когато излязат срещу грандовете.

--------------------

It is one of football's best-kept secrets.
In 1956 Santiago Bernabeu, patriarchal president of Real Madrid,
begged Matt Busby to take over as manager, telling him:
"Leave Manchester for Madrid and I will give you a paradise."
To which the master of Old Trafford replied: "My heaven is in Manchester."

"A base camp for the last, final assault. Can Manchester United score? - They always score"
"Giggs with a shot... Sheringham!! Name on the trophy!"
"You have to feel. This is their year"
"Is this their moment? ...Beckham, into Sheringham.
AND SOLSKJAER HAS WON IT!! Manchester United have reached the Promised land."

UNITED we can never fall

+Quote Post
Pietro
коментар Aug 8 2011, 02:10 PM
Коментар #44

Голмайстор на Barça

Цитат(R3D_aNd_M37h @ Aug 7 2011, 11:56 PM) *
И според мен ще ги сгазят. Въобще топчиите сипват здраво на подобни средняшки отбори (примери бол). Проблемите им започват когато излязат срещу грандовете.

Да т'ва с грандовете е така,но...Срещу отбори тотални анонимници и отборчета дето имат 4 вгарани гола на кръст пак пълнят гащите...

--------------------

+Quote Post
Shane
коментар Aug 9 2011, 06:58 PM
Коментар #45

Barça "C"
**

Коментари: 564
Регистриран: 22-December 05
Потребител No.: 134

Арсенал принципно винаги съм ги харесвал, но много години им се насъбраха без купа.

Ще ми се да вземат нещо тоя сезон в Англия.

--------------------
Messi is pure speed and agility. Ronaldinho is pure magic.

+Quote Post

96 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 18th October 2019 - 06:53 PM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria