IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
1292 страници V  « < 1290 1291 1292  
Reply to this topicStart new topic
> Жълти новини и клюки
Barcelona_
коментар Oct 9 2019, 09:37 AM
Коментар #19366

Лидер на Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 5,168
Регистриран: 7-December 08
Потребител No.: 2,394

Трябва да продадем играчи за 124 милиона евро до края на юни 2020 за да влезем в ФФ. Твърде голяма сума, да видим как ще се справят.
Чудно ми е само какво скачаха толкова за Гризман и Неймар при тея меко казано страшни финансови проблеми?

на 99.9% съм сигурен, че Байерн(тук се оказа, че още им дължим около 11млн за Видал и тея пари ще бъдат приспаднати от наема на бразилеца) няма да откупят Коутиньо. Още пък по-малко за заложената сума от 120млн.

Този коментар е бил редактиран от Barcelona_ на Oct 9 2019, 09:40 AM

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
runthewalk
коментар Oct 9 2019, 01:38 PM
Коментар #19367

Резерва в Barça

Коментари: 2,569
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

Дембеле е наказан с два мача.
Ейбар и Реал Мsmile.gif

Не е проблем, за мен Фати е не по-малко талантлив.

Този коментар е бил редактиран от runthewalk на Oct 9 2019, 01:39 PM

+Quote Post
LImITeD_eDiTioN
коментар Oct 9 2019, 01:39 PM
Коментар #19368

Резерва в Barça

Коментари: 2,540
Регистриран: 3-December 06
Град: Stara Zagora
Потребител No.: 800
Любими футболисти: Yaya Toure , Iniesta , R10 , Eto'o , Luis Enrique , H.Stoichkov , Neymar

Цитат(Barcelona_ @ Oct 9 2019, 10:37 AM) *
Трябва да продадем играчи за 124 милиона евро до края на юни 2020 за да влезем в ФФ. Твърде голяма сума, да видим как ще се справят.
Чудно ми е само какво скачаха толкова за Гризман и Неймар при тея меко казано страшни финансови проблеми?

на 99.9% съм сигурен, че Байерн(тук се оказа, че още им дължим около 11млн за Видал и тея пари ще бъдат приспаднати от наема на бразилеца) няма да откупят Коутиньо. Още пък по-малко за заложената сума от 120млн.

Може да го купят , но за доста по малко , предвид проблемите ни.

+Quote Post
iNfRaSoNiC
коментар Oct 10 2019, 10:21 AM
Коментар #19369

Forum Admin

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 4,550
Регистриран: 24-September 08
Град: София
Потребител No.: 1,729
Любими футболисти: Ronaldinho, Eto'o, Messi

Ракитич:

Цитат
“Не знам какво ще се случи сега. Трудно и тежко ми е, защото искам да играя, а не просто да бъда част от тима. Ще направя всичко възможно да променя нещата в следващите мачове. Остават ми две години от договора и няма по-добро място от Барселона, където да играя. Това е най-добрият клуб в света, но трябва да играя, а не да се наслаждавам на разходки из града или плажа”, заяви 31-годишният футболист пред “24 сата”.

Ама верно няма по-добро място от Барселона, шамаросват те е Европа, после пак в Испания и накрая делиш милиони бонуси... confused0086.gif

Ние пък искаме да НЕ играеш!

+Quote Post
LImITeD_eDiTioN
коментар Oct 10 2019, 06:43 PM
Коментар #19370

Резерва в Barça

Коментари: 2,540
Регистриран: 3-December 06
Град: Stara Zagora
Потребител No.: 800
Любими футболисти: Yaya Toure , Iniesta , R10 , Eto'o , Luis Enrique , H.Stoichkov , Neymar

Според мен отново грешка на ръководството. Вместо да се изясни ясно и точно , че играчът няма да има място в първия състав за този сезон, то вероятно не е имало никакъв подобен разговор , а само желание за продажба и сега сме изнадани , че Ракитич е недоволен. Нормално да е недоволен, тъй като игра миналия сезон всяка възможна минута и вероятно е мислил , че и този сезон ще е така. В Барселона хубавичко , цъкаш си с Меси , паричката върви , а пък ся недоволен щото вероятно не е имал обяснението , че ще е резерва тази година. И предполагам , ако беше имал такъв разговор , човекът щеше да си тръгне с достойнство и да каже " ми дадох квото можах , тва е от мен " , а не сега да се мрънка и догодина да го пуснем за 5 млн някъде. Ама е*ем ти ръководството.

+Quote Post
Barcelona_
коментар Oct 14 2019, 09:54 AM
Коментар #19371

Лидер на Barça

Коментари: 5,168
Регистриран: 7-December 08
Потребител No.: 2,394

Ракитич очаквано се размрънка. Важното е сега Валверде да продължава по същия начин с него, стабилна резерва, 5-6ти избор след Видал и Роберто да е.
Пробваха с добро лятото, не стана. От цялата работа и ние и той загубихме. Падна му цената рязко и вместо около 70млн по-миналото лято и 50млн това лято сега едва ли ще вземем повече от 30млн за него.
Радвам се и че се видя пряко, че е далеч под нивото и КПД-то на младите Артур и Де Йонг.
Вече не ми е до загубените пари от него, просто ще приема за победа да не е в 11те на терена и да пречи на отбора.

П.П Гледам всички са доста са полудели по Фабиан Руиз. Силно се надявам да не се включваме, че скоро Абидал беше го гледал в мач за Наполи. Цената му доста се е вдигнала и отделно смятам, че не е за нашия стил. Много ми прилича на Гомес и Ракитич, но естествено с доста по-добра техника. Още когато беше в Бетис и се спекулираше за нас смятах, че не е за нас и се смятам същото. По принцип халф ни е последния тип играч от който имаме нужда, но в близко бъдеще ще ни трябва 3тия който ще застане до Артур и Де Йонг. Все още имам малка надежда да е някой от юношите ни Аленя, Пуиг или в краен случаи Роберто icon_smileLOL.gif .

Този коментар е бил редактиран от Barcelona_ на Oct 14 2019, 11:01 AM

--------------------

+Quote Post
effective
коментар Oct 14 2019, 04:51 PM
Коментар #19372

Barça "C"
**

Коментари: 309
Регистриран: 17-September 18
Потребител No.: 29,146

Определено имаме нужда от трети халф ама и аз не мисля, че е Фабиан Руис. Трябва да се даде път на някой от школата. За момента като изключим треньорът най-проблемен ни е десния бек и централния защитник. Обезателно трябва да се търсят играчи на тези позиции, защото Семедо е на ниво Ейбар. Не знам какво прави в Барселона това момче.

+Quote Post

1292 страници V  « < 1290 1291 1292
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 18th October 2019 - 06:47 PM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria