IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
11 страници V  « < 9 10 11  
Reply to this topicStart new topic
> Примера Дивисион сезон 2017/2018, Ла Лига
_Dexter_
коментар Jan 14 2018, 09:15 PM
Коментар #151

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 7,906
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 5

Както и предходната година Бастен не заслужаваше ЗТ, колкото нашия
Go to the top of the page

+Quote Post
I_Love_Barca
коментар Jan 15 2018, 05:25 AM
Коментар #152

Резерва в Barça "В"

Група: Barca Fans
Коментари: 760
Регистриран: 22-March 14
Потребител No.: 28,983
Любими футболисти: Rivaldo

Преди 15 дни завърши най-успешната година в историята на Реал, в която Реал спечелиха 5 от всичките 6 възможни купи, начело със Зидан. Отделно, че дублираха титлата си в Шамп. Лига. И тук излиза един и пише, че Зидан трябвало отдавна да бъде уволнен. ohmy.gif Не знам да плача ли или да се смея,че изобщо съществува човек с подобно изказване и мислене. Реал за загубили на практика само Ла Лига. Зидан откакто ги пое това е първата купа, която няма да спечели, освен Купата на Краля мин. сезон. В играта са в Шамп Лига и Купата на Краля все още. Дори да направят нулев сезон, Зидан има пълното право да остане начело докато сам си прецени. Точно това между другото е казал и Перез по темата наскоро...

Този коментар е бил редактиран от I_Love_Barca на Jan 15 2018, 05:26 AM

+Quote Post
wesley
коментар Jan 15 2018, 10:33 AM
Коментар #153

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,751
Регистриран: 9-April 10
Град: Стара Загора/София
Потребител No.: 7,935
Любими футболисти: Van der Sar, Bergcamp, Overmars

С риск да по променя посоката на разговора ми се иска да отбележа, че тази година, ако не станат изненади, за първи път най- силните отбори в Испания ще се изправят едни срещу други на 1/2 фаза от турнира Купа на Краля. Атлетико, Валенсия, Барса и Реал е доста добра четворка, в която ще има жертви от наша страна, почти съм сигурен. Под жертви визирам влагането на максимални усилия + останалите чисто хипотетични възможности.

И сега към горната дискусия. Много е трудно да гадаем как ще се развие кариерата на даден футболист. Има толкова неизвестни, които просто не позволяват да излезем с категорично мнение. Може би и ние, както и феновете на Реал, сме приели, че здравословното състояние на Меси е константна величина, но това не е така. Контузиите неминуемо съпътстват представянето на всеки футболист. Ако обаче трябва да обърнем глава, за да отсъдим кой измежду Меси и Роналдо е по- добър, моята категорична убеденост е в полза на Лео. Аргументите- само се сетете паса, който Меси пусна на Алба в предния двубой... Ето това е нещо, което отличава двамата и прави нашата десетка номер 1, дори за всички времена. Сигурен съм, че ако всичко е наред, ще дойде времето, в което Меси ще бъде върнат по- назад, за да организира играта на своя отбор. Това няма как да се случи с Роналдо.

Ще съм много благодарен, ако някои ми даде точните цифри с асистенциите на Меси.. EMOTICON.gif EMOTICON.gif EMOTICON.gif

+Quote Post
KeyStone
коментар Jan 15 2018, 11:25 AM
Коментар #154

Лидер на Barça

Коментари: 5,985
Регистриран: 4-March 08
Град: Париж/Пловдив
Потребител No.: 1,510
Любими футболисти: Leo Messi

И аз с риск да променя посоката на разговора smile.gif ще кажа, че допускаме позната грешка.Ясно е защо всички говорим за Реал, но вниманието ни трябва да е насочено към Атлетико. Започнаха да напипват ритъма си, купиха Коста и Витоло, имат най-добрата защита в Испания, нямат ШЛ и в следващите 3 мача са домакини, докато ние гостуваме на Бетис и Еспаньол, където не е изключено да изгубим точки. Прилича ми на 2014г. когато Реал гледаха нас, ние гледахме Реал и накрая дърварите на Симеоне ни изненадаха изотзадзе... Не трябва да допускаме нещо подобно.

--------------------
БАРСЕЛОНА-ТОВА Е НАЧИН ДА СЕ РАДВАШ НА ЖИВОТА

http://img2.sportal.bg/new/uploads/news/20...es/00155339.jpg

+Quote Post
Железчев
коментар Jan 15 2018, 11:36 AM
Коментар #155

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,495
Регистриран: 31-December 09
Град: Варна
Потребител No.: 6,462

Не може вече да НЕ падаме! Все още сме единствения отбор в Европа, който няма загуба в нито един турнир този сезон. Така че е напълно нормално в някой от следващите мачове да ни бият. smile.gif

--------------------
"You have to understand that Barcelona is a nation without a state, and Barça is its army." Sir Bobby Robson ! ! !

+Quote Post
Vankata_10
коментар Jan 15 2018, 12:25 PM
Коментар #156

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,523
Регистриран: 8-April 11
Град: Sofia
Потребител No.: 28,506
Любими футболисти: ronaldinho,messi

Цитат(KeyStone @ Jan 15 2018, 01:25 PM) *
И аз с риск да променя посоката на разговора smile.gif ще кажа, че допускаме позната грешка.Ясно е защо всички говорим за Реал, но вниманието ни трябва да е насочено към Атлетико. Започнаха да напипват ритъма си, купиха Коста и Витоло, имат най-добрата защита в Испания, нямат ШЛ и в следващите 3 мача са домакини, докато ние гостуваме на Бетис и Еспаньол, където не е изключено да изгубим точки. Прилича ми на 2014г. когато Реал гледаха нас, ние гледахме Реал и накрая дърварите на Симеоне ни изненадаха изотзадзе... Не трябва да допускаме нещо подобно.

Има логика в казаното,но пък и Атлетико имат много тежки гостувания втория полусезон.От силните отбори гостуват на нас,Реал,Виляреал,Севиля и Сосиедад.Колкото до Шл смея да твърдя,че е по-зле да се играе в Лига Европа.Вярно там ще ротират,но пък са си терсене тия мачове в четвъртък.

+Quote Post
luck0
коментар Jan 15 2018, 01:19 PM
Коментар #157

Резерва в Barça "В"

Коментари: 874
Регистриран: 29-January 14
Потребител No.: 28,968

Впрочем някой знае ли какъв беше рекордът за последователни мачове във всички турнири без загуба (за испански отбор, защото иначе май Стяуа имат 100 и нещо...)? Помня, че 2015/16 когато мачкахме наред направихме 39 май, но не съм сигурен дали Реал после не го подобриха.

+Quote Post
wesley
коментар Jan 15 2018, 01:34 PM
Коментар #158

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,751
Регистриран: 9-April 10
Град: Стара Загора/София
Потребител No.: 7,935
Любими футболисти: Van der Sar, Bergcamp, Overmars

https://gong.bg/football-sviat/ispania/mult...a-miuler-467007
https://gong.bg/football-sviat/ispania/mult...onitbata-467002

Ето още нещо по темата Меси - Роналдо

+Quote Post
Visca_el_Barca18...
коментар Jan 15 2018, 01:55 PM
Коментар #159

Barça "C"
**

Коментари: 524
Регистриран: 19-February 10
Град: Русе
Потребител No.: 7,191
Любими футболисти: Barca team

1 - Стойчков заслужаваше ЗТ 1992 , но престъпно я дадоха на Бастен . През 1994 не чак толкова , но все пак заради успеха му с малка страна като България му я дадоха (в мача с Мексико не би дузпа). Реално през всичките години споровете относно ЗТ идват от там , че не се знае за какво се получава тази награда . За спечелени трофеи ли или за постигнати лични резултати(голове , асист и т.н.) или пък просто защото някой те смята за най-добрият ( ако е така по какъв точно критерии се определя , защото по тази логика трябва да печели само Меси) . Аз като фен на играта за толкова години така и не разбрах. За мен остава впечетлението например , че през 2006 Канаваро я спечели , защото стана Световен шампион ( само че той не стана самичак такъв) . През 2010 обаче оставам с впечетлението , че Меси я спечели просто защото е най-добрия и е грехота да я дадът на някой друг. Тази година обаче отново я дават на Роналдо който я печели буквално с 5 силни мача от 70 . Ако е за 5-те трофея на Реал не можеше ли да се даде на Модрич примерно? Та мога да си разсъждавам още много , но истината е , че винаги ще има дискусии точно защото няма ясни критерии . Между другото нормално е все пак е колективен спорт .
2 - Няколко човека в ноща в която Реал победи Ювентус написахме , че това е края на този Мадрид . Човешката психика е такава , че какъвто и професионалист да си като имаш такива успехи следва спад и отпускане . НЕИЗБЕЖНО Е . Да не очаквах чак така да се сринат , но все пак си мисля , че ще успеят да завършат 3-ти . И в ШЛ нищо няма да направят не се заблуждавайте , просто играят слабо . Евентуално могат да спечелят КнК . От ходовете които ще предприеме Перез през лятото ще зависи още следващата година ли ще са в борбата за всичко(реално, а не само като хартиен гранд) или ги чакат 3-4 сезона мъки(каквито са имали немалко през последните 20 години.) Ако махне Зидан , а не Роналдо не го чака нищо добро. Ако обаче остави французина и реши да сменя нападението ще са фактор още следващата година .
3 - Единствения ни конкурент за титлата е Атлетико . Мисля обаче , че в края на месеца ако не загубим от тях няма как да направят серия от 15 мача без загуба за да ни настигнат . Лека полека трябва да обърнем поглед към ШЛ вече в Испания всичко е ясно . Притеснявам се само , че когато имаме такава преднина една загуба в дерби било то градско или с Атлетико или Реал може да обърне нещата чисто психологически и да се сринем в Европа . Чакат ни много тежки мачове с Челси въпреки формата им в момента .

+Quote Post
_Dexter_
коментар Вчера, 04:48
Коментар #160

Модератор

Коментари: 7,906
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 5

Цитат(Mihuba @ Jan 13 2018, 10:05 PM) *
По същата логика, аз мога да кажа, че следващият им треньор ще бъде Почетино, който заедно с Хари Кейн ще работят в Реал след световното. smile.gif

Маурисио Почетино ще смени Зинедин Зидан на треньорския пост в Реал Мадрид, а „белия балет“ ще купи голмайстора на Тотнъм Хари Кейн, твърди радио „Cadena SER“

Много Настадамуси и Ванги се събрахте в тоя форум.

+Quote Post

11 страници V  « < 9 10 11
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 20th January 2018 - 01:20 PM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria