IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
31 страници V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Примера Дивисион сезон 2017/2018, Ла Лига
Mihuba
коментар Sep 18 2017, 04:36 PM
Коментар #31

Титуляр в Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 3,297
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Цитат(Dimo_7 @ Sep 18 2017, 02:46 PM) *
В средата сме на светлинни години от вас като качество. Вие и 20 човека може да имате, но титулярната ни тройка е по-силна от вашата, а при резервите разликата е фрапираща. Асенсио за напред ще получава все повече минути. Няма как играч с такива качества да седи на пейката, идват и мачове за купата, ще се играе и там. Кристиано няма проблеми с дисциплината, и Меси е бутал съдии, но нали е добър и хрисим, на него може да му се разминават наказания. Разликата в точките ги отдавам точно на липсата му, защото с него в състава, нямаше да загубим точки у дома в два поредни мача, но така било писано, какво да се прави. За сега вие се справяте по-добре пред гола, докато при нас това е проблем smile.gif

Светлинни години, галактики, Млечен път и Слънчевата система. Айде стига глупости. Разликата дойде основно от треньорите. Зидан показа здрав разум и къде по принуда, къде от хорска срама реши да даде шанс на Диско и той пък взе че направи уникален завършек на сезона. Е, Хамес беше пожертван, но там можем да приемем, че навярно е имало нещо лично м/у двамата и/или просто не му се е вписвал в идеите, та затова. А Лукас и Асенсио най-вече продължавам да твърдя, че нямаше да играят и на половината, което изиграха във важните моменти, ако не бяха къде контузиите на Фагет Гейл, къде традиционните хибернирания на Каримеца. laught22.gif

При нас обаче подобни треньорски изпълнения за жалост нямаше. Нито от Лучо, нито сега, до момента, от Валверде. Зидан си личи, че държи съблекалнята, Лучо категорично не успя, а до момента Ернесто, само като му гледам изражението на човек, който току-що осъзнава, че си е загубил ключовете, да ти кажа честно, нямам особени надежди, че ще видим и от него твърда ръка.

Другото ви съществено предимство в малко по-общ план е по-ниската ви средна възраст. Това е горе-долу. Ама за светлинни години е смешно да се говори, ще кажеш, че сте ни издухали на 20 точки за Ла Лига. smile.gif

Този коментар е бил редактиран от Mihuba на Sep 18 2017, 04:37 PM

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.
Go to the top of the page

+Quote Post
Dimo_7
коментар Sep 18 2017, 04:58 PM
Коментар #32

Madridista

Коментари: 3,701
Регистриран: 8-April 09
Град: Sofia
Потребител No.: 3,981
Любими футболисти: CR7, Marcelo, S. Ramos

Че не сме ви издухали 20 точки не сме, но последните два мача ви надиграхме категорично, благодарение точно на средната линия smile.gif А за Асенсио и Лукас ми позволи грам ама грам да не се съглася. Още във финала за супер купата срещу Севиля миналата година Марко започна като титуляр, че и гол отбеляза. Остана по изричното настояване на Зизу smile.gif

+Quote Post
luck0
коментар Sep 18 2017, 05:02 PM
Коментар #33

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 1,213
Регистриран: 29-January 14
Потребител No.: 28,968

Е ако е само до триото 2016 и 2017 защо така ни се получи ? Да се подценява халфовата линия, която е може би най-важната част във всеки отбор, защото от нея зависи облика на играта на тима, е несериозно.
Пак казвам, по-добри в тази част на терена от нас към момента, но на светлинни години в никакъв случай не сте. А относно Бускетс - неговата игра е такава, че пряко зависи от формата и играта на колегите му поради простата причина, че той е барометърът в средата на терена. Един Бускетс в чудовищна форма с Иниеста, който няма сили или е загубил ритъм заради контузии и Ракитич, който е в потресаващо лоша форма и не може да си спира топката, би изглеждал трагикомично. Но един Бускетс в чудовищна форма с футболисти до себе си, които също са в добра състезателна кондиция, би изглеждал като един от най-добрите централни халфове в света (ако не най-добрият).

А относно Роналдо, аз лично говорейки за себе си, мога да повторя, че винаги съм казвал, че го уважавам като спортист и изобщо не го хейтвам, Желанието ми всички негови отбори (Реал и Португалия) да падат е нещо напълно различно.

+Quote Post
runthewalk
коментар Sep 18 2017, 07:22 PM
Коментар #34

Резерва в Barça

Коментари: 2,346
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

Димо е прав , тяхната средна линия е по-добра от нашата . главно защото нашите хора отстъпват вече по скорост и издръжливост , Иниеста вече не е същият а между Модрич и Ракитич има голяма реазлика.
За Бускетс и Каземирко бих поспорил защото тоя ако съдията е нормален ще бъде гонен през мач ,той е абсолютен ръгач единствено ми е интересно как все намира главата на Роналдо в точния момент.

Иниеста и Шави си остават най-добрите на своите постове за всички времена , освен доминацията на Барселона и Испания взе всичко каквото можа благодарение на Иниеста , Шави и Бускетс , дане говорим за Алба и Пике.
От Реал имате само един които леко се доближава до Маестрото и Иниеста и това е Иско ,но приносът му е много малък , даже едва миналата година стана титуляр.

За Меси и Роналдо да не говорим . Роналдо е консуматор , ако няма кой да му създава положения головете му ще се броят на пръсти.

+Quote Post
luck0
коментар Sep 18 2017, 08:04 PM
Коментар #35

Титуляр в Barça "В"

Имам чувството, че бързате да отговаряте без да сте прочели и вникнали в съдържанието на коментарите, на които отговаряте.
Никой не спори, че Реал Мадрид имат по-качествената халфова линия в момента. Оспорваме "светлинните години", на които уж се намираме от тях. Според мен разстоянието не е чааак толкова голямо.

+Quote Post
_Dexter_
коментар Sep 20 2017, 04:25 PM
Коментар #36

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 8,106
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 5

Бензема предподписал до 2021 с клауза от 1 млрд. Успокоих се, че няма да го взимаме icon_smileLOL.gif confused0086.gif close_tema.gif

+Quote Post
Dimo_7
коментар Sep 20 2017, 06:16 PM
Коментар #37

Madridista

Така цената му няма да падне, когато му остава година от договора smile.gif Наш футболист никога няма да напусне чрез платена клауза. Ще напусне единствено и само ако ни устройват условията на тоя, който предлага цена smile.gif

+Quote Post
Visca_el_Barca18...
коментар Sep 21 2017, 12:53 AM
Коментар #38

Резерва в Barça "В"

Коментари: 660
Регистриран: 19-February 10
Град: Русе
Потребител No.: 7,191
Любими футболисти: Barca team

Kaкто казах преди дни в момента за Реал няма лесни мачове .

+Quote Post
Dimo_7
коментар Sep 21 2017, 12:58 AM
Коментар #39

Madridista

Заслужена загуба, тая година няма да има интрига за титлата

+Quote Post
Visca_el_Barca18...
коментар Sep 21 2017, 01:00 AM
Коментар #40

Резерва в Barça "В"

Коментари: 660
Регистриран: 19-February 10
Град: Русе
Потребител No.: 7,191
Любими футболисти: Barca team

Рано е още и ние ще започнем да губим точки.

+Quote Post
Mihuba
коментар Sep 21 2017, 01:06 AM
Коментар #41

Титуляр в Barça

Коментари: 3,297
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Много добър мач! Даже и Реал да бяха изкопчили победата, пак нямаше да съжалявам, че се пулих до 1 часà.

Реал играха много силно през по-голямата част от мача. Не знам как са били с/у Леванте предния път, но тази вечер създадоха куп ситуации, а освен че Бетис бяха супер в защита и имаха късмет, когато трябваше, то и вратарчето им (бивш мадридски кадър) просто бече вечерял с Господа. Някакви нечувани неща извади! Когато не върви, не върви. Все пак аплаузи за гостите за храброто им представяне. За мен мачът го загуби Зидан, вадейки Модрич и Иско и хвърляйки всичко налично от пейката в атака. В последния четвърт час гостите преминаваха центъра изключително лесно и само няколкото намеси на Каземиро и нескопосани отигравания им попречиха да стигнат до чисти ситуации.

Ако някой ми беше казал, че Реал няма да имат победа в първите си три домакинства за сезона, щях да го обявя за шизо. smile.gif

Да, Реал маса мачове измъкнаха миналия сезон точно в заключителните минути, но не мисля, че всеки път ще отпрвят по 20+ удара и ще губят точки. Трябва максимално да се възползваме от тази преднина. Да, само пет кръга са минали и нищо не е решено, но се налага да я задържим максимално дълго време, за да сме спокойни.

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.

+Quote Post
Barcelona_
коментар Sep 21 2017, 11:09 AM
Коментар #42

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,579
Регистриран: 7-December 08
Потребител No.: 2,394

Едва 5 кръга са се изиграли.
Аз лично съм малко скептичен за развоя на сезона. Знаем как след много силен първи полусезон увисваме във втория. 15/16 за малко да загубим титлата след такава подобна преднина и ужасна форма есента.
Нека да си гледаме в нашата паница и да се надяваме Валверде да си прави ротациите по-умело.

--------------------

+Quote Post
luck0
коментар Sep 21 2017, 12:22 PM
Коментар #43

Титуляр в Barça "В"

Рано е разбира се за каквито и да било категорични оценки, но точно това, че са минали само 5 кръга, а Реал вече имат 2 хикса и една загуба и то все на Бернабеу и то срещу Леванте и Бетис, допълнително утежнява положението им. Та те дори не са играли срещу нас и Атлетико и Севиля все още, а вече изостават на 7 точки. Също и тежки гостувания не са имали освен срещу Сосиедад, но там по принцип за тях не е особено тежко. На базата на всичко това си мисля, че тази година основен конкурент за титлата ще ни е Атлетико. Не искам нито да подценявам нито да омаловажавам Реал, но в момента не ми изглежда, че могат да се борят за дублиране на Примера. Сезонът обаче е дълъг и могат да ме оборят.

+Quote Post
HateFuckinGReal
коментар Sep 21 2017, 12:26 PM
Коментар #44

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,569
Регистриран: 25-November 09
Град: София
Потребител No.: 6,059

Наша е титлата ако сами не я изпуснем. Мач за мач до зимата и ако запазим този точков аванс може да сме по-спокойни.

--------------------
Той беше прав.

+Quote Post
Dimo_7
коментар Sep 21 2017, 12:31 PM
Коментар #45

Madridista

На 1.10 има референдум за отделяне на Каталуня от Испания и в статията пише, че ако това се случи, сигурно ще заиграете в Лига 1 с ПСЖ, което ще е супер тъпо... а още по-тъпото е, че самият клуб Барселона застава зад референдума...

+Quote Post

31 страници V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 22nd October 2018 - 02:15 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria