IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

2 страници V   1 2 >  
Closed TopicStart new topic
> Панатинайкос - Барселона, Атина, 24 ноември 2010г.
FCB4Life
коментар Oct 19 2010, 03:48 PM
Коментар #1

Резерва в Barça

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 2,651
Регистриран: 10-June 09
Град: София
Потребител No.: 4,734
Любими футболисти: Pep Guardiola, Andrés Iniesta, Xavi, Lionel Messi, Rivaldo, Gerard Piqué

Ръководството на ФЕНКЛУБ БАРСЕЛОНА - БЪЛГАРИЯ има удоволствието да представи на Вашето внимание следната оферта за организирано посещение на мача между Панатинайкос и Барселона от предварителните групи на Шампионска лига 2010/2011г.:

1.Билет за мача и нощувка за вечерта на 24-ти срещу 25-ти ноември в 3-звезден хотел в центъра на Атина - 160 евро. Възможни са допълнителни разходи в размер на 10 евро.
2.Самостоятелно организиран транспорт с лични автомобили в двете посоки - 80лв. на човек, по предварителни груби предвиждания, в които са заложени по 4 души в кола. Възможно е цената да бъде по-ниска.

Молим желаещите да се възползват от предложението да направят своята заявка тук. Броят пакети на посочената цена е ограничен! Офертата е валидна за всички желаещи, но при записване с предимство ще се ползват членовете на ФЕНКЛУБ БАРСЕЛОНА - БЪЛГАРИЯ.

Шансовете да се гледа любимия отбор толкова близо до дома са изключително редки. Не пропускайте тази уникална възможност! Очакваме Ви!

--------------------
El Barça no es un club de fútbol, es un sentimiento.
Go to the top of the page

+Quote Post
Anims Tito
коментар Oct 19 2010, 04:05 PM
Коментар #2

Администратор

Група: Admin
Коментари: 10,202
Регистриран: 22-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 233

сори, пропускам...

по две основни причини :

1. обективно не мога да взема толкова бързо решение, най-ранния възможен момент ми е след 30.10. Отделно има вариант и физически да не мога да дойда по това време.
2. офертата е добра, но в момента обмислям, дали не е по-добре да спестя тези пари за един уикенд през февруари или март в Барселона. При всички положения , ако пътувам от Германия, няма да ми струва повече.

Успех в организацията !

--------------------
02.05.2009 Real Madrid - FC Barcelona 2 : 6

29.11.2010 FC Barcelona - Real Madrid 5 : 0

Visca Barca, Visca Catalunya !

What would be better than the treble ? Another treble ! :)

+Quote Post
FCB4Life
коментар Oct 19 2010, 04:09 PM
Коментар #3

Резерва в Barça

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 2,651
Регистриран: 10-June 09
Потребител No.: 4,734
Любими футболисти: Pep Guardiola, Andrés Iniesta, Xavi, Lionel Messi, Rivaldo, Gerard Piqué

Всъщност времето не е толкова ограничено. Просто ако не успеем да дадем точна бройка до 21-ви, ще трябва да доплатим по около 10 евро на човек. Имате време за размисъл.wink.gif За да запазим цената от 160 евро обаче, ще трябва да действаме малко по-бързо.

--------------------
El Barça no es un club de fútbol, es un sentimiento.

+Quote Post
OGGY
коментар Oct 19 2010, 04:26 PM
Коментар #4

Голмайстор на Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 4,266
Регистриран: 23-March 06
Потребител No.: 296

Цитат(VILLA FICHADO @ Oct 19 2010, 05:12 PM) *
сори, пропускам...

по две основни причини :

1. обективно не мога да взема толкова бързо решение, най-ранния възможен момент ми е след 30.10. Отделно има вариант и физически да не мога да дойда по това време.
2. офертата е добра, но в момента обмислям, дали не е по-добре да спестя тези пари за един уикенд през февруари или март в Барселона. При всички положения , ако пътувам от Германия, няма да ми струва повече.

Успех в организацията !

Обективно е въпрос на желание и при възможност да дойдеш,дори и да го разбереш след 30.10, остава само да ни информираш. Но не можем да оставим органзиацията до последния момент. Всяка от страните иска да е сигурна, когато се наема с такова нещо. Вярно до днес нямаше нищо сигурно, но процеса е двупосочен, без ние да зададем точно желана бройка, никой не се наема да организира или ни предоставят оферта за нереална сума. От наша страна няма бройка, без реална оферта. С приблизително преброяване сме уточнили места, фирмата от своя страна прави проучване, уговаря билети и иска по най-бързия начин да и се потвърди(плати), за да предвижва нещата и да не увисне пред другата страна. Бройките се разпределят предварително и никой няма да ни чака нас (или всеки докато се реши).
Крайната дата не работи против нашата органзация, а за да има организация! И всички, които се интересуваха дали няма информация, е странно защо сега са толкова неподготвени.

+Quote Post
Anims Tito
коментар Oct 19 2010, 04:36 PM
Коментар #5

Администратор

Оги,

не съм го писал с цел да изказвам мнение за времето за отговор, а точно, за да ви информирам за моментния ми отговор, съобразен със срока, който сте дали.

Ако си ми следил постовете по темата, първоначално тотално не се включвах, понеже нямаше да съм в БГ, т.е. не знаех дали ще бъда.

После проявих интерес, или по-скоро желание да помогна със съвети, защото се появи вариант, както и вероятно ще е, да съм в БГ, точно в този момент.

Въпроса е, че имам неща за уточняване / или приоритети, както искаш ги наречи /, които няма да ми се изяснят преди да се върна от Германия, т.е. на 30.10.

Точно затова казах "не", защото знам колко са важни сроковете и не искам да ви бавя, а в същото време шанса да не мога да дойда е достатъчно голям, за да ангажирам нещо, което после мога да не ползвам.

Успех пожелах, понеже наистина ви го желая, а не с някакви други помисли.

--------------------

+Quote Post
OGGY
коментар Oct 19 2010, 05:27 PM
Коментар #6

Голмайстор на Barça

Радвам се и е нормално да е така. Не съм го писал и конкретно към теб, Наско, а поради факта, че не бе единствения обръщаш внимание на крайната дата и исках да поясна.
Дано се съберем стабилна група, а за всеки разбрал или желаещ да се включи на по-късен етап, нека само го каже, и ще направим всичко възможно да се присъедини.

+Quote Post
G.ILIEV
коментар Oct 19 2010, 07:30 PM
Коментар #7

Резерва в Barça

Коментари: 2,603
Регистриран: 25-February 07
Потребител No.: 1,056
Любими футболисти: Rivaldo

Аз съм "ЗА" пътуването.Даже аз съм може би първият пуснал оферта за организиране на екскурзия до Атина за мача,но всичко опира до финанси при мен.Времето го имам,ако имам и пари ще се присъдиня към вас.Утре или най-късно в четвъртък ще кажа какво е положението.

--------------------

+Quote Post
mitiooo
коментар Oct 20 2010, 08:26 AM
Коментар #8

В "Ла Масия"
*

Коментари: 179
Регистриран: 9-March 10
Град: Burgas
Потребител No.: 7,422
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Messi

Дали ще има тръгващи от Бургас?

+Quote Post
Anims Tito
коментар Oct 21 2010, 11:49 AM
Коментар #9

Администратор

понеже нещата около мен са доста динамични и в момента сериозно / и то много / клонят към включване в пътуването...

имам два въпроса :

1. За кога и откъде е планирано тръгването или е въпрос на последваща уговорка ?
2. Чета за разни стачки, проблеми с горива и т.н. Нещо мислено ли е по въпроса ? Или сте проучили, че вече няма такива ?

това последното на шега, но не е лошо да се има в предвид и провери преди пътуването.

Иначе ако всичко при мен се развива по моментния план, утре след обед мога да дам положителен отговор. Доста по-добре е от 30.10 нали ? laugh.gif

--------------------

+Quote Post
OGGY
коментар Oct 21 2010, 11:59 AM
Коментар #10

Голмайстор на Barça

Директно:
1. Въпрос е на последваща уговорка. Да уточним събралите се, да видим всички ли ще са с кола или някой си има собствен план. Съответно има ли идващи от провинцията и разпределението по коли. Това ще го направим другата седмица след процеса на плащане,или успоредно с него.

2. аз също се замислих по тези въпроси, още преди да е изникнало офертата, но от познати, знам че няма реални проблеми. Стачките за горива са главно във Франция, но и там е ок положението, така че мисля и то след месец ще е спокойно предвижването. Винаги съществува риск от всичко, но ще сведем до минимум трудностите по организацията и стигането. Всичко ще се съгласува със самите участници,разбира се.

Лично от мен, давай не го мисли, да се събираме повече и да се забавляваме подкрепяйки любимия отбор!

+Quote Post
Anims Tito
коментар Oct 21 2010, 12:05 PM
Коментар #11

Администратор

не е за тука и нямах цел да коментирам, но го обвързвам още с другата ми почивка.
Не искам да навлизам в подробности, които не интересуват другите тук, но реално всички промени са в следствие на промени в други планове.

Примерно днес сутринта бях на вариант да пътувам с цялото семейство за Гърция и евентуално да си търся билети на место или чрез вас и да се видим дириктно в Атина.
В момента, обаче, най-реално е, да тръгна на 24 сутринта от Пловдив за София и да се присъединя, където сме се разбрали.

Още малко време ми трябва, за да получа потвърждение за други детайли.

--------------------

+Quote Post
OGGY
коментар Oct 21 2010, 12:18 PM
Коментар #12

Голмайстор на Barça

Това имах предвид и аз. След като уточним заминаващите ще ги съгласуваме, защото може някой да има желание и д аостане за повече, или както споменах да патува отделно и т.н. Но както ти трябва време и на теб, така и ние ще стигнем до този момент след седмица.

+Quote Post
mitiooo
коментар Oct 21 2010, 03:13 PM
Коментар #13

В "Ла Масия"
*

Коментари: 179
Регистриран: 9-March 10
Град: Burgas
Потребител No.: 7,422
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Messi

До кога става потвърждението и кога трябва да се внесе сумата?

+Quote Post
OGGY
коментар Oct 21 2010, 03:26 PM
Коментар #14

Голмайстор на Barça

Днес е 21ви, поел съм ангажимент, и утре ще информирам фирмата за събралата се бройка...така че реалното време е до утре сутрин/преди обед.
Парите и начина на плащане ще бъде уточнен именно утре, но идеята е да бъде през следващата седмица.

Както е написано предварително, ще се приемат желаещи и след утре, но при събрали се 10 човека, не се ангажирам да отговоря дали със сигурност ще се намерят билети. След негова заявка, ще се проверява допълнително за места.

Този коментар е бил редактиран от OGGY на Oct 21 2010, 03:27 PM

+Quote Post
MartiG
коментар Oct 21 2010, 06:51 PM
Коментар #15

В "Ла Масия"
*

Коментари: 152
Регистриран: 4-October 08
Потребител No.: 1,747

При цялото ми желание да дойда, не мога толкова рано да дам конкретен отговор дали ще мога. За да не ангажирам място и в последствие да се окаже, че няма да мога да ходя, пък някой друг да остане извън групата за моя сметка, приемаме, че няма да дойда. В последствие, ако има промяна, ще търся начини индивидуално да се спасявам smile.gif

--------------------
.

+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 22nd October 2019 - 04:09 PM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria