IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
1104 страници V  « < 1102 1103 1104  
Reply to this topicStart new topic
> Жълти новини и клюки
Мишо
коментар Вчера, 13:25
Коментар #16546

Голмайстор на Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 3,554
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

Ами, Наполи наистина не ги следя особено, защото не ми е интересен италианският футбол като цяло, но пък един от най-добрите ми приятели им е огромен фен, та в последните поне 3 години постоянно слушам как са станали много добри, как това определено ще е техния сезон, как най-сетне ще детронират Ювентус, ама... Претръпнал съм на такива приказки, защото ги чувам наистина доста често. В този ред на мисли - те да ни оттърват от Делофеу, пък да се оправят. И да станат шампиони няма да е зле - симпатичен отбор са, а и е крайно време да има някакво разбиване на статуквото в Италия.

Колкото до Интер - дано се окаже, че тази клауза наистина я има, защото на практика ще ги задължи да пускат колкото се може по-често в игра Рафиня, като по този начин, дори да не се класират за ШЛ, поне ще му бъде даден шанс и току-виж някой друг отбор го забелязал. Сега им погледнах програмата - май се очертава да се борят с двата римски колоса Рома и Лацио за зона ШЛ, а програмата на "нерадзурите" не е никак приятна. Още тази седмица са домакини на прекия си конкурент Рома, а и като цяло са доказано отбор, който може да се издъни буквално срещу всеки, дори и на собствения си стадион, така че и да има, и да няма клауза може да се окаже безпредметно, ако не съумеят да се класират за ШЛ, което мен лично хич няма да ме изненада. Добре за тях е, че основният им конкурент Лацио (между другото, двата отбора се изправят един срещу друг на естадио "Олимпико" в последния кръг, така че нищо чудно да станем свидетели на някаква невероятна драма) също са невероятни неудачници, способни да се издънят във всеки един момент, та може и да додрапат до ШЛ, а така и ние да намажем. biggrin.gif

Този коментар е бил редактиран от Мишо на Вчера, 13:29
Go to the top of the page

+Quote Post
runthewalk
коментар Вчера, 18:02
Коментар #16547

Резерва в Barça

Коментари: 2,057
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

Официално Барселона няма да привлича Гризман

FC Barcelona strongly denies the information that has appeared over the course of the last few hours in different media regarding Atlético Madrid player, Antoine Griezmann, and an alleged deal with our club

+Quote Post
I_Love_Barca
коментар Вчера, 18:34
Коментар #16548

Резерва в Barça "В"

Коментари: 762
Регистриран: 22-March 14
Потребител No.: 28,983
Любими футболисти: Rivaldo

Аз лично не знам как да го разбирам това съобщение. В него се казва, че сделка няма и Барселона уважава Атл. М. Но не се казва, че няма да купуваме Гризман.

FC Barcelona strongly denies the information that has appeared over the course of the last few hours in different media regarding AtlГ©tico Madrid player, Antoine Griezmann, and an alleged deal with our club.

FC Barcelona expresses its objections in the face of these events and reiterates its full respect for the institution of AtlГ©tico Madrid.

Този коментар е бил редактиран от I_Love_Barca на Вчера, 18:39

+Quote Post
Mihuba
коментар Вчера, 18:57
Коментар #16549

Титуляр в Barça

Коментари: 2,739
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Официално съобщение на ниво клуб, с което се цели туширането на излишното медийно шумене, от което абсолютно никой няма полза в средата на януари. До лятото много вода има да изтече. Гризман може да бъде купен или да не бъде купен, но крайният резултат няма да има много общо с горния анонс.

P.S Все пак, ако Коутиньо няма да е със 7-ата, кой номер ще вземе, разбра ли се вече?

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Вчера, 19:57
Коментар #16550

Титуляр в Barça

Група: Admin
Коментари: 3,486
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Цитат(Mihuba @ Jan 20 2018, 06:57 PM) *
P.S Все пак, ако Коутиньо няма да е със 7-ата, кой номер ще вземе, разбра ли се вече?

Споменава се 14, който ще бъде освободен от Масчерано.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post

1104 страници V  « < 1102 1103 1104
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 21st January 2018 - 08:50 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria