IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Милан-Барселона 4:0 ; Финал ШЛ - 18 май 1994 година, Атина, стадион "Олимпийски", 70 000 зрители, Kраят на "Dream Team"-a на Кройф
n.dimov
коментар Dec 9 2010, 10:56 AM
Коментар #16

Barça "C"
**

Група: Barca Fans
Коментари: 364
Регистриран: 2-December 10
Град: варна
Потребител No.: 18,728

Май не е мястотото да продължаваме тук,но не можах да намеря къде,така че продължавам.Пък и предполагам на по-малкита съфорумци ще е им интересно.Сезон 94/95 е наи-слабия за последните 20год. със средно 1.58 точки на мач,1.60 вк. гол. на мач и 1.27доп.такива на мач(имам за последните 20 сезона,ако някои иска може да ги постна,само да каже къде ще е удачно).За сезон 95/96 очакванията бяха големи,доидоха братушките Просинечки,Попеску и заедно с дошлия предната година Хаджи оформиха балканско трио,привле4е се и баска Мехо Кодро. Отделно се интегрираха и четирима юноши-роджер и оскар гарсия,де ла пеня и селадес. На хартия отбор шампион,но на практика не се получи.Освен класиката 3-0 с/у реал с 2 гола на Кодро,който се запомни само с това и доброто представяне на отбора в уефа,нищо друго за отбелязване.От юношите,като изключим селадес,който беше титуляр при първата титла на ван гаал, не успяха да се реализират,За мое голямо съжаление Де ла пеня беше голям талант, но не можа да се развие при нас.

п.с Атлетико ни плясна 3пъти през сезона за награда.

п.с Това по моите спомени.
Go to the top of the page

+Quote Post
Capitan_Tarzan_Puyol
коментар Dec 9 2010, 11:03 AM
Коментар #17

Guests

Лека поправка - Мехо Кодро е босненец, не баск.
Освен това сезон 1994/1995г. е последният в Ла Лига, в който се играе по двуточковата система, затова имаме средно по 1.58 точки на мач. wink.gif
Яд ме е че след Кройф, когато дойде Сър Боби Робсън не го задържахме за повече сезони.

+Quote Post
n.dimov
коментар Dec 9 2010, 12:47 PM
Коментар #18

Barça "C"
**

Коментари: 364
Регистриран: 2-December 10
Град: варна
Потребител No.: 18,728

Имах впредвид,че дойде от сосиедад.Точките съм ги изчислявал по 3точкавата с-ма и са сбор от мачовете за п-во,к. на стр. и европа

+Quote Post
enjo95
коментар Dec 26 2012, 09:12 PM
Коментар #19

Коментари: 14
Регистриран: 22-December 12
Град: Ямбол,България
Потребител No.: 28,878

каквото и да си говорим тогава да милан са смазали явно барса ... но сега се вижда кой кого.Особенно ми е интересно в тази форма милан какво ще направят !!! smile.gif

--------------------
Mes que un club

+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 15th November 2019 - 12:12 PM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria