IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
24 страници V  « < 22 23 24  
Reply to this topicStart new topic
> Примера Дивисион сезон 2017/2018, Ла Лига
Mihuba
коментар Apr 9 2018, 06:42 PM
Коментар #346

Титуляр в Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 2,938
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Цитат(ALEX_CARDO @ Apr 9 2018, 07:10 PM) *
Визират мача за Суперкупата на Испания.

Ама те още малко да бяха поискали шпалир и от Юнайтед, когато се изправиха за СК на Европа?! Не, честно, не успявам да разбера логиката.
Я някой да ми припомни дали Реал правиха шпалир на Барселона в онзи мач за СК на Испания в края на лятото на 2011-а година (когато Мяу бръкна в окото на Тито). Ние тогава бяхме победители в ШЛ, нъл тъй?

И Зидан с цялата си наглост буква не обели по въпроса, когато случката е била прясна - демек преди първия мач на Камп-а август месец - но рещи да удря с юмрук по масата, веднага щом се появи математическа възможност да станем шампиони на теория точно за пролетното Класико.

Умрял съм им за шпалира. Виж, доста повече ще ме изкефи един друг евентуален шпалир, ако се случи от тяхна страна...след един месец и половина някъде...на един конкретен стадион...в една конкретна страна от Източна Европа. smile.gif

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.
Go to the top of the page

+Quote Post
wesley
коментар Apr 9 2018, 07:10 PM
Коментар #347

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,799
Регистриран: 9-April 10
Град: Стара Загора/София
Потребител No.: 7,935
Любими футболисти: Van der Sar, Bergcamp, Overmars

Днес видях това с шпалира. Да си призная за мен няма голямо значение, но връщайки лентата 10г. назад ясно се вижда защо ние сме "повече от клуб". Обясненията на балета могат да послужат само за вътрешна консумация. Недостойно е Зинедин Зидан да бъде конюктурен, но под тежестта на чека явно и той се е прегърбил smile.gif

+Quote Post
Mihuba
коментар Apr 9 2018, 07:29 PM
Коментар #348

Титуляр в Barça

Сега погледнах в ЕМД. Наистина Зидан се е оправдал с липсата на шпалир от наша страна за миналото Класико, когато Реал тъкмо се бяха завърнали като световни клубни. Значи не е идело реч за СК лятото.

Сега си представете как Барса или Байерн стигат до финала на ШЛ и искат от противника да им направи шпалир, за това, че са си спечелили вътрешните първенства.

М/у другото явно само в мадридската футболна субкултура, с хардлайнери-психопати като Ронсеро и Реланьо, шпалирът се счита за нещо унизително, а не просто показване на респект към противника ти, било то и исторически враг.

Интересно как боксьори и ММА-ци се обезобразяват от бой и после намират сили за прегръдка след последния гонг.

Относно Зидан - нека си припомним, че в най-последния му мач от активната кариера реши да се поддава на провокация и по този начин-бидейки капитан и лидер на тима си - ги заряза с човек по-малко на терена в може би най-сюблимния момент от мача, който в последствие те загубиха на дузпи. Не, че със сигурност щяха да спечелят де, просто мисля, че на Зизу decision making-a и контролът над емоциите далеч не са му най-силната страна.

--------------------

+Quote Post
luck0
коментар Apr 9 2018, 07:39 PM
Коментар #349

Титуляр в Barça "В"

Коментари: 1,003
Регистриран: 29-January 14
Потребител No.: 28,968

Цитат(Dimo_7 @ Apr 9 2018, 05:11 PM) *
Вие като не отдавате чест, очаквате да ви се отдаде ли? Нека е боклук тогава icon_smileLOL.gif Иначе с Атлетико тоя път стана г/д красив мач на фона на последните. Явно трябваше някой от нашите да му бъде счупен крака, за да се свири дузпа, но както и да е. Нека с тоя Х окончателно да им се попарят надеждичките за титла.

Я, че ми стана интересно - къде не сме отдали често ? И ми отговори на следните 2 въпроса:
1. Някой някога "отдавал ли е чест" на шампиона в Световното клубно първенство през изминалите години ? И на Барса и Реал ? Връща се Реал със спечелено СКП или Барса и играят срещу Лас Палмас примерно. Лас Палмас прави ли шпалир на победителя ? Щото аз такъв феномен не съм видял досега.
2. Видял ли си някога някой отбор в Испания да прави шпалир на друг такъв в мачовете за Суперкупата на Испания ? Атлетик Билбао направиха ли ни когато взехме требъл 2015 например ?
Ние когато трябва сме си отдали чест на когото трябва.
цък

Този коментар е бил редактиран от luck0 на Apr 9 2018, 07:40 PM

+Quote Post
runthewalk
коментар Apr 9 2018, 08:06 PM
Коментар #350

Резерва в Barça

Коментари: 2,224
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

JC_thinking.gif
Шпалир за супер купата на Испания

Уговорката е била за Световното Клубно първенство ние да им направим шпалир на 23ти декември , да им ръкопляскаме , а ние ги драхме като като младо агне icon_smileLOL.gif
Те това ги е яд много и се пикае газ пропан бутан .Какво да направим удобен протичник са ни на Бернабеу , Меси обича да опъва мрежата там .

Зидан е много прост , то не се знае дали ние ще сме шампиони до ел класикото .Мълчи си не се обяснявай , много голям стана с две ШЛ и една за пъвренство , колко бяха редовно няма да коментирам.

Този коментар е бил редактиран от runthewalk на Apr 9 2018, 08:23 PM

+Quote Post
Mihuba
коментар Apr 9 2018, 08:49 PM
Коментар #351

Титуляр в Barça

Цитат(runthewalk @ Apr 9 2018, 09:06 PM) *
JC_thinking.gif

Уговорката е била за Световното Клубно първенство ние да им направим шпалир на 23ти декември , да им ръкопляскаме , а ние ги драхме като като младо агне icon_smileLOL.gif

Не мисля, че има каквито и да било уговорки на ниво клубове относно някакъв си шпалир. Най-малкото, което е - това не е задължителен елемент по никакви правила. Пожелателно е. А и какво ни пука, честно казано?! Като не искат да правят - да не правят и това е. Както отговори онази вечер Пике в интервю след мача на въпрос за шпалира: " Не знам как ще спя. Сънят си изгубих да мисля дали Реал ще ни направят шпалир".

Да печели може всеки. Не всеки обаче знае и може да губи с достойнство. Не мисля, че трябва да се обръща внимание на нещо толкова незначително в най-решаващите седмици от сезона.

--------------------

+Quote Post
runthewalk
коментар Apr 9 2018, 08:52 PM
Коментар #352

Резерва в Barça

Коментари: 2,224
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

Аз и не искам да ни правят шпалир , достатъчно е само да гледат надолу .

+Quote Post

24 страници V  « < 22 23 24
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 19th April 2018 - 11:56 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria