IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
37 страници V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Примера Дивисион сезон 2014/2015, Започваме с Елче, завършваме с Депортиво
iNfRaSoNiC
коментар Jul 24 2014, 01:36 PM
Коментар #1

Голмайстор на Barça

Група: Admin
Коментари: 4,535
Регистриран: 24-September 08
Град: Ловеч, София
Потребител No.: 1,729
Любими футболисти: All F.C Barcelona players.

Програмата ни е прилична, в крайна сметка всеки играе срещу всеки! VAMOS!

ПЪЛНА ПРОГРАМА СЕЗОН 2014/2015

Jornada 1 24-08-2014 FC Barcelona - Elche CF SAD
Jornada 2 31-08-2014 Villarreal CF SAD - FC Barcelona
Jornada 3 14-09-2014 FC Barcelona - Athletic Club
Jornada 4 21-09-2014 Levante UD SAD - FC Barcelona
Jornada 5 24-09-2014 Málaga CF SAD - FC Barcelona
Jornada 6 28-09-2014 FC Barcelona - Granada CF SAD
Jornada 7 05-10-2014 Rayo Vallecano de Madrid SAD - FC Barcelona
Jornada 8 19-10-2014 FC Barcelona - SD Eibar SAD
Jornada 9 26-10-2014 Real Madrid CF - FC Barcelona EL CLASSICO
Jornada 10 02-11-2014 FC Barcelona - RC Celta de Vigo SAD
Jornada 11 09-11-2014 UD Almería SAD - FC Barcelona
Jornada 12 23-11-2014 FC Barcelona - Sevilla FC SAD
Jornada 13 30-11-2014 Valencia CF SAD - FC Barcelona
Jornada 14 07-12-2014 FC Barcelona - RCD Espanyol de Barcelona SAD
Jornada 15 14-12-2014 Getafe CF SAD - FC Barcelona
Jornada 16 21-12-2014 FC Barcelona - Córdoba CF SAD
Jornada 17 04-01-2015 Real Sociedad de Fútbol SAD - FC Barcelona
Jornada 18 11-01-2015 FC Barcelona - Club Atlético de Madrid SAD
Jornada 19 18-01-2015 RC Deportivo de La Coruña SAD - FC Barcelona

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Мишо
коментар Jul 24 2014, 02:47 PM
Коментар #2

Голмайстор на Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 3,914
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

Програмата в първите 10-ина кръга, когато ще сме без Неймар и/или Суарес е меко казано отвратителна. След това обаче нещата се нормализират, и втория полусезон май само на Атлетико Мадрид и Еспаньол имаме тежки гостувания, иначе всички останали наши подводни камъни ще ги приемем на наш терен.
Най-просто казано, на първо четене си мисля, че ако до края на 2014 година сме все още реално в играта за титлата, то след това имаме напълно реалните шансове да я спечелим. Как ще се компенсира обаче отсъствието на Неймар, Суарес, и постепенното навлизане във форма на вероятно все още уморените от Световното първенство наши звезди вече е отделен въпрос.

+Quote Post
Dimo_7
коментар Jul 24 2014, 03:02 PM
Коментар #3

Madridista

Коментари: 3,701
Регистриран: 8-April 09
Град: Sofia
Потребител No.: 3,981
Любими футболисти: CR7, Marcelo, S. Ramos

To Суарез един мач не е играл за вас, а вече говорите за липси ... гледам, че на 26.10 наказанието ще му е изтекло и въпросът е дали ФИФА ще се смили над вас и ще може по-рано да започне поне да тренира. В началото ми е чудно с каква нападателна формация ще излизате и дали Деулофео ще остане

+Quote Post
Мишо
коментар Jul 24 2014, 08:55 PM
Коментар #4

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,914
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

То май наказанието на Суарес вече се обжалва пред някакъв международен съд, а не пред ФИФА. За мен е чиста формалност да паднат нарушаващите човешките му права части от наказанието като тренировки, ходене на мачове, въобще поява на стадиони, и горе-долу всичко, освен 10-те международни мача, и отстраняването от игра до 26 Октомври. Аз и да може да играе в "Ел Класико" изобщо не съм сигурен дали някой ще го пусне, а и не знам дали ще е добър ход да се пуска в точно толкова напечен мач за сефте.
Нападателната ни формация, особено сега като се очаква Шави да остане става много проста - в центъра Шави-Бускетс-Ракитич, а пред тях Меси-Педро-Иниеста. Пък и Неймар нали уж живот и здраве се очаква да се върне за 4-5 кръг някъде, така че няма да е чак толкова фрапираща липсата му, дори за мен е максимално важно да го скатаят на всяка цена от малоумните мачове на националните отбори, които са по някое време през Септември.
Като гледам програмата, най-сериозния напън трябва да си го дадем във възможно най-лошия за нас период - в началото на сезона, когато има купища фактори, които са против нас, но пак се повтарям - издържим ли да сме в борбата за титлата до края на 2014 година, то след това автоматично може да се считаме дори за фаворит за нейното спечелване, предвид доста по-леката ни програма през втория полусезон. smile.gif

+Quote Post
grimknight
коментар Jul 24 2014, 09:09 PM
Коментар #5

Резерва в Barça

Коментари: 2,069
Регистриран: 16-November 07
Град: Казанлък
Потребител No.: 1,389
Любими футболисти: cruyff

За мен този сезон Рафиня ще бъде предпочитан дори и от Шави (ако остане и след 1 Януари). Според мен ще можем да използваме Суарез навреме за началото на първенството, а Мишо е прав - Педро,Меси и Иниеста е най-логичния избор, но има и друг вариант в който Педро минава вляво, а Рафиня се пуска изнесен по-напред.Разбира се не трябва да забравяме и за Деулофеу.

Интересно ми е след като почти сигурно Шави остава, то какво ще се прави със Сержи Роберто. Ако Шави има споразумение с американския отбор то нека остане, ако ли не то е по-добре да се даде под наем по примера на Денис Суарез и Тейо.

Друг факт който ме притеснява е десния фланг на защитата. Ако остане Дани Алвеш трябва да си подобри формата, а Монтоя да се поти много на тренировките.Ако напусне реално няма добра опция на пазара, което е другия проблем.

Днес се замислих дали ПСЖ няма да си набавят пари за Ди Мария именно от нас, ако се изръсим 30-35 млн. за Маркинйос.

+Quote Post
runthewalk
коментар Jul 24 2014, 09:33 PM
Коментар #6

Резерва в Barça

Коментари: 2,499
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

Цитат(Dimo_7 @ Jul 24 2014, 04:02 PM) *
To Суарез един мач не е играл за вас, а вече говорите за липси ... гледам, че на 26.10 наказанието ще му е изтекло и въпросът е дали ФИФА ще се смили над вас и ще може по-рано да започне поне да тренира. В началото ми е чудно с каква нападателна формация ще излизате и дали Деулофео ще остане

Доста мачове съм му гледал на Суарез и такова нещо като притеснение , свикване няма при него happy.gif
Няма да се учудя ако ви ушие два парцала на сред Берналео , любимото място на Меси
Роналда мисля вече ще се е сдухал тотално , Анхел ди Мария ще биде продаден , а Бензема си го знаeме от кой кръжок е smile.gif

Този коментар е бил редактиран от runthewalk на Jul 25 2014, 06:34 PM

+Quote Post
TpuHuTu
коментар Jul 25 2014, 12:16 AM
Коментар #7

Резерва в Barça

Коментари: 2,060
Регистриран: 27-December 10
Град: Враца
Потребител No.: 22,098
Любими футболисти: Iniesta, David Villa

Цитат(runthewalk @ Jul 24 2014, 10:33 PM) *
Доста мачове съм му гледал на Суарез и такова нещо като притеснение , свикване няма при него happy.gif
Няма да се учудя ако ви ушие два парцала на сред Берналео , любимото място на Меси
Роналда мисля вече ще се е сдухал тотално , Анхел ди Мария ще биде продаден , а Бензема си го знаме от кой кръжок е smile.gif

Хамес af.gif

--------------------
Barça is a soccer club... but it is not only a club. It is “More than a Club”. It represents a philosophy, a value system, a way of understanding sports and an interpretation of the world in which we live.

Mes que un club

Raya Art

+Quote Post
Mihuba
коментар Jul 28 2014, 02:17 PM
Коментар #8

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,505
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Антоан Гризман официално в Атл. Мадрид за 30М.
С него и Манджукич, мисля, че Чоло изобщо няма да се сеща за Диего Коста. smile.gif

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.

+Quote Post
Dimo_7
коментар Jul 28 2014, 05:27 PM
Коментар #9

Madridista

Мн ясно, Манджукич е пет класи над еднодневката коща. Имат си и Арда, централната им линия си е в пълен състав, а ако запазят централните бранители, ще са отново същият отбор от миналата година.

+Quote Post
govedarov
коментар Jul 28 2014, 07:03 PM
Коментар #10

Титуляр в Barça

Коментари: 3,097
Регистриран: 28-May 09
Град: София
Потребител No.: 4,621
Любими футболисти: Pep Guardiola, Andrés Iniesta, Xavi, Lionel Messi, Hristo Stoichkov, Gerard Piqué

Булсатком платили ли са си правата за новия сезон или пак ще дават с краден сигнал и само мачовете на Реал и Барса по HD ? smile.gif

--------------------

+Quote Post
grimknight
коментар Jul 28 2014, 11:16 PM
Коментар #11

Резерва в Barça

Коментари: 2,069
Регистриран: 16-November 07
Град: Казанлък
Потребител No.: 1,389
Любими футболисти: cruyff

Цитат(Dimo_7 @ Jul 28 2014, 06:27 PM) *
Мн ясно, Манджукич е пет класи над еднодневката коща. Имат си и Арда, централната им линия си е в пълен състав, а ако запазят централните бранители, ще са отново същият отбор от миналата година.

С "малката" разлика, че Ян Облак ще е вратар вместо Куртоа. Според мен тазгодишния Атлетико ще е малко по-офанзивен. Да видим очертава се интерес сезон.

+Quote Post
HateFuckinGReal
коментар Jul 29 2014, 12:25 AM
Коментар #12

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,577
Регистриран: 25-November 09
Град: София
Потребител No.: 6,059

https://play.google.com/store/apps/details?...garia&hl=bg

Има тв+ и филм+ , може да свърши на някой работа ако не намери стрийм.

--------------------
Той беше прав.

+Quote Post
Diego Simeone
коментар Jul 29 2014, 02:09 PM
Коментар #13

Barça "C"
**

Коментари: 554
Регистриран: 29-April 10
Потребител No.: 8,347

Тъй то, Манджукич е с ПЕТ класи над Коща, тъй както Хамес е с ПЕТ класи над Ди Мария... ся, дребната подробност, че да демонстрираш класа в Байерн М е ПЕТ пъти по лесно отколкото в Атлетико М. Така че, ако в края на сезон 2014/2015 Манджукич е вкарал за "дюшекчиите" 180 гола, оценката на Фена на Тарзана ще е 100%-ова. Друг е въпроса, защо Манджукич при смазаната офанзивна машина на баварците, не е вкарал повече голове от Коща, играещ в дефанзивния Атлетико М... Фена на Тарзан вероятно има отговор на този въпрос.

Извън оценките за класи, които хвърчат на едро, като "анализ" на Тарзан, то Манджукич със сигурност е добър таран, а Атлетико М винаги са имали успех с намирането на типичен голмайстор. Излезе инфо, до колко е вярно не знам, че ПСЖ предлагат Лавеци на Атлетико, за да могат да си освободят място за Ди Мария. Симеоне вярвма, ще му намери точното място ако го вземе. И се предполага, че може да го вземе доста изгодно, като се има предвид, че ПСЖ са на зор.

--------------------
Националният отбор има нужда от треньор, който добре познава всички футболисти. Някой като Николета Лозанова.

+Quote Post
Dimo_7
коментар Jul 30 2014, 02:11 PM
Коментар #14

Madridista

Tи не знам нарочно ли се правиш на тъп или настина си такъв. Въпреки всичко мисля, че си интелигентен човек и сам можеш да прецениш в Байерн М колко човека могат да вкарват голове що годе редовно и колко са тия индивиди от Атл М...

+Quote Post
Diego Simeone
коментар Jul 30 2014, 09:04 PM
Коментар #15

Barça "C"
**

Коментари: 554
Регистриран: 29-April 10
Потребител No.: 8,347

Настоявам да ме смяташ за тъп, честно. Не знам дали искам да ти кажа защо, но да речем, че базирайки се на твоите преценки, направо звучи като комплимент!

Иначе, според логиката ти, ако в Байелн М е имал конкуренция и е изпитвал трудности в това да бъде самотния реализатор, то във Волфсбург трябва да е бил това за което настояваш, че е бил Коща в Атлетико- консуматор... странно, ама има 20 гола за два сезона... аз не знам колко съм умен, не знам и на какви формули се позоваваш, ма не бих слагал етикет от "пет класи над"... дори да речем, че лекомислено си умножил по две хипербулата си.

Ето ти облог, ако Манджукич следващия сезон вкара за Атлетико М 180 гола (5 пъти повече от Коща) ще седя с подпис славещ Тарзан Капитан като най великия футболен анализатор в интернет... за един месец! С най големия възможен шрифт! Мога да добавя в скобки, че той е твоя пророк...

--------------------
Националният отбор има нужда от треньор, който добре познава всички футболисти. Някой като Николета Лозанова.

+Quote Post

37 страници V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 18th June 2019 - 10:35 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria