IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

7 страници V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Пролетна Среща на Фенклуб Барселона България и приятели, Варна, 2011 - с помощта на спортен бар Bench и г-н Румен Генов
Anims Tito
коментар Feb 18 2011, 01:43 PM
Коментар #1

Администратор

Група: Admin
Коментари: 10,202
Регистриран: 22-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 233

Миналата седмица дойде това предложение от страна на нашите домакини от бар Бенч и вчера имаше една среща между ръководството на бара, журналиста от БНР-Варна Румен Генов / които са гледали на живо волейбол от Световната Лига в ДКС, го познават, той модерира мачовете заедно с Теди Джорджо / и представители на двата фенклуба - нашия и на Арсенал.

Вечерта посветена на Арсенал ще е на 28,02 и за жалост няма да мога да присъствам, въпреки отправената ми покана, а щеше да е добре.

"Нашата" вечер успях да я изместя за втората половина на март, за да можем да организираме добре нещата.

Идеята е следната :

Около час и половина програма, която ще включва

1. Викторина и други игри
2. Кратко представяне на клуба и историята му
3. Всякаква друга мултимедия - моменти от стари мачове, голове от предни сезони и т.н.
4. Акцентиране върху Фенклуба и живота му - тук са полезни клипове и снимки от наши мероприятия / в това число и от индивдуални пътувания, понеже организираното от нас е само една smile.gif / , историята на Фенклуба, хората в него / кои са, какво ги обединява и т.н. /
5. Може би - нещо за Стоичков
6. Може би - някакво символично приемане на нови членове или раздаване на карти, или нещо от тоя род, което да бъде отразено.
И тук идва момента, заради който пуснах темата -

Всичко останало, което измислим като идеи и може да бъде изпипано, ще бъде направено. Дадена ни е свобода ние да зададем тона на вечерта, естествено с доверието за нещо добре измислено.

Моля ви за идеи тука, без излишен спам, както и ако някой има видео материали, които биха могли да бъдат ползвани и са със сравнително добро качество, да дава предложения, за да можем да помогнем на хората, които ще монтират.

Имаме около 10-на дни до две седмици време да направим някаква рамка и да започнем да работим по нея.

Събитието ще бъде рекламирано по различни медии / има вариант и за ниво над регионалното /, така че е удобен момент да започне да се говори за Фенклуба.

Друго - ако някой знае сравнително известни личности / от Варна или страната / от спорта или политиката, които са широко известни, да дава идеи, да видим дали може да бъдат поканени.

Идеята - да се забавляваме заедно обединени около една идея, да се привлекат нови симпатизанти, нови членове и т.н.

Срещата се планира за някой петък през втората половина на март / началото на април, нарочно го направихме така, за да може евенутално и някой, който не е от Варна, ако има желание да дойде, за да използваме максимално въможността, която ни се дава, да започне да се говори за нас.

А защо не и да използваме повода за една Национална Среща на Фенклуба, комбинираме с някой съботен мач, който да изгледаме в бара и т.н.

При това положение отразяването в национални медии е сигурно, понеже и самата новина ще е доста по-лесна за публикуване.

--------------------
02.05.2009 Real Madrid - FC Barcelona 2 : 6

29.11.2010 FC Barcelona - Real Madrid 5 : 0

Visca Barca, Visca Catalunya !

What would be better than the treble ? Another treble ! :)

Go to the top of the page

+Quote Post
G.ILIEV
коментар Feb 18 2011, 03:22 PM
Коментар #2

Резерва в Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 2,603
Регистриран: 25-February 07
Град: София
Потребител No.: 1,056
Любими футболисти: Rivaldo

100-те гола на Стоичков за Барселона

Успех с организацията!Ако се сетя за още нещо ще помагам с каквото мога wink.gif

--------------------

+Quote Post
Anims Tito
коментар Feb 18 2011, 03:48 PM
Коментар #3

Администратор

Това го имам, но все пак благодаря smile.gif

Всякакви идеи са добре приети !

--------------------

+Quote Post
Anims Tito
коментар Mar 11 2011, 08:46 AM
Коментар #4

Администратор

Подготовката за срещата във Варна върви в ход.

Много ни се иска идеята да се прероди в едно предложение за :

Пролетна Среща на Фенклуб Барселона - България и приятели , град Варна, 2011

Програма, в процес на доработване и плод на още идеи, но в общи линии следната :

Петък :

след обед - пристигане и настаняване
около 20-20,30 часа - начало на вечерта посветена на FC Barcelona в спортен бар Bench
след вечерта - занимания по интереси wink.gif

Събота :

около обяд / ранен след обед - футбол

тука може да се вмъкне преди това, една среща по организационни въпроси на фен-клуба / 40 минути - час /

след обед - време за релакс

вечерта - подкрепа на любимия отбор в поредната среща от Примера, място - отново бар Bench

след мача - свободна програма wink.gif

Неделя :

отпътуване по различно време

Една удобна възможност да се запознаете с нови приятели и да прекараме един уикенд под мотото на любимия ни клуб.

Моля за мнението ви тук. Есетествено, предложението не е обвъзрващо, т.е без притеснения за задължително присъствие, но се надяваме заедно с вас, да успеем да организираме първото по-мащабно мероприятие по линия на фен клуба, различно от събиранията за мачовете.

Ориентиорвъчни разходи :

1. Хотел - по принцип мога да организирам нещо, ако има ясно заявен интерес за събиране на хората на едно място. Предполагам, че ще мога да се вместя в рамките на 25-30 лева на вечер за легло в двойна стая за приличен хотел.
Ако всеки иска сам да си организира настаняването, понеже се предполага, че хората няма да са чак толкова много, също няма проблем. Очаквам мнението ви.

2. Двете мероприятия в бар Бенч - ползваме 10 % отстъпка там, а и отделно цените им не са високи, така че пряко сили ще изхарчите за двете вечери 50 лева.

3. Може да има някаква цена на човек за наем на зала / игрище, но първо ще се опитам да договоря нещо безплатно, понеже има контакти тук-там, и второ, дори и да излезе нещо, то ще е в рамките на обща сума 30-50 лева, която разделена на повече хора, не би трябвало да повлияе сериозно на бюджета ви.

4. Ваши лични разходи

В момента работим върху вариант уикенда за мача с Виляреал 1/3 април, но точната дата можем да я кажем 10-на дни по-рано, заради невъзможността да разберем точната програма в Примера по-рано.
Ако се получи, ще е идеално, понеже и мача ще е важен и по-емоционален, съответно изживяването по-яко !
Повече яснота със сигурност ще има след тегленето на жребия за 1/4 финалите в ШЛ. защото мачовете са в началото на април, и със сигурност ще повлияят на програмата в Примера и ще помогнат за правенето на по-точни планове.
Евентуален резервен вариант - 8/10 април, когато домакинстваме на Алмерия.

Програмата за клубната вечер в общи линии ще е следната :

1-1.5 часа с водещ ( Румен Генов, спортен жунралист ) :

3 блока по 20-30 минути на различни теми ( фен-клуба, някаква мулти медия, Стоичков )
между тях, модериране и викторина с награди.

След приключването, пускаме някакъв мач или друга мултимедия с моменти от мачове на видео стената и партито продължава.

Приемат се предложения и за двете части.

Това е засега, надявам се да държим темата жива и да напредваме с организацията.

Нека всеки киаже мнението си, как гледа на едно такова мероприятие и дали ще присъства.

--------------------

+Quote Post
xixo
коментар Mar 11 2011, 10:46 AM
Коментар #5

Модератор

Коментари: 5,162
Регистриран: 8-March 06
Град: Hate city Sofia
Потребител No.: 261
Любими футболисти: Luis Enrique, Xavi, Vinnie Jones

Звучи прекрасно и бих искал да присъствам, но за жалост е малко трудно с планирането на отпуските и дългият път от София, но ще следя темата с интерес.

Ако има шанс да си взема отпуска и т.н. - в колата има място и можем да си разделим и разходите за бензин.

--------------------

+Quote Post
Anims Tito
коментар Mar 11 2011, 10:53 AM
Коментар #6

Администратор

За хората на петдневна работна седмица, проблемен е само петъка.
Кофти е, че не можем още отсега да кажем, дали наистина ще е 1/3 април, но положението с календара в Примера е такова и няма как да не се съобразим.
Това си говорихме вчера и с единия от собствениците на бара, че това пречи да се започне с рекламата по-отрано.
А, за да е значимо и сериозно, трябва мача ни да е в събота. Иначе съвсем няма как да стане, т.е има, но формулата "уикенд" отпада и е още по-сложно за планиране от хората, които ще пътуват.
Това е идеалния компромисен вариант.

От Варна ще осигурим 15-20 човека ( без да броим "външните", т.е. хората, които бара ще агитира и са извън фенклуба ), ако успеем да докараме 10 човека от останалата част на страната и се съберем 25-30 по линия на фенклуба, ще го приема за огромен успех.

--------------------

+Quote Post
Anims Tito
коментар Mar 11 2011, 04:20 PM
Коментар #7

Администратор

с помощта на Никола от Спортмедиагруп smile.gif

http://barcelona-bulgaria.com/content/view/4494/1/

--------------------

+Quote Post
xenox
коментар Mar 11 2011, 10:35 PM
Коментар #8

Резерва в Barça "В"

Коментари: 733
Регистриран: 23-December 05
Потребител No.: 140

1. Хотел - Ако има варненци, дето са готови да приютят един-двама души у дома да си кажат от сега и да поемат ангажимент пред някой. Но не таете надежди - варненци са задници.

2. Двете мероприятия в бар Бенч - цените са такива, че можеш сериозно да хапнеш и да пийнеш две бири даже за по 15 лв. на вечер.

3. Може да има някаква цена на човек за наем на зала - минимална. как ще играем - варна срещу провницията?! JC_thinking.gif s_barcelona.gif

Кой ще прави презентации и прочие и колко ще му плащаме? И как? И наградите кой ги осигурява?

+Quote Post
Anims Tito
коментар Mar 12 2011, 12:27 AM
Коментар #9

Администратор

1. Да видим колко хора ще идват извън Варна и можем да говорим за настаняване.
Има варианти за добри цени на хотели, но за да тръгна да си използвам контактите, трябва да имам повече информация.
Може и друго да се мисли, но...първо хората да видим.

2. За Бенч няма да коментирам, там е ясно. Цените са сносни.
Може и за някакво меню да говоря с тях, ако решите, че има смисъл, но пак опираме до хората.

3. С идеите за това какво ще се прави в петък, съм почти готов, напредвам и с видео материалите.
Няма да плащаме нищо на журналиста, това си е от бара. Той даже се кефи на такива като нас и помага с удоволствие. Най-вероятно ще ни осигурят и монтажист, на който ако му дадем сдъвкана информация, също може да сглоби нещо.
Наградите са от бара и Румен Генов.

Уговорката ми с него е, да се срещнем като минат реваншите от ШЛ, най-вероятно в края на следващата седмица, ще го направя това, за да стиковаме на този етап нещата.
Вчера ходих в бара, а днес писах и на мениджъра и маркетинга им, така че там нещата са в ход.

Относно мястото за игра - ще видим...има и там варианти. Познавам хора тук-там. Бенч също май имат някакви кортове, може и там да се говори.
На Златните ми е много лесно, но е далече, а и идва въпроса с транспорта.

Абе има доста неща за организиране, но опита ми в подобни мероприятия е голям, така че всичко ще си стане както трябва.

Двата най-важни въпроса са - желанието и хората. С останалото ще се справим, нали сме домакини все пак smile.gif

В неделя ще поговорим по-обстойно.

п.п. Сега се сещам...не е зле да има някакви награди и от името на фенклуба, но това, ще го говорим в по-тесен кръг, за да е изненада tongue.gif

--------------------

+Quote Post
pepistiq
коментар Mar 12 2011, 05:41 PM
Коментар #10

В "Ла Масия"
*

Коментари: 162
Регистриран: 21-September 09
Град: Пловдив
Потребител No.: 5,568

Идеята е страхотна дано всичко да се получи без проблеми и да има повече хора зада има и други събирания.Колкото до идването от София ако има желаещи аз съм в Пловдив така,че мога да се кача при някого wink.gif ohmy.gif

--------------------
El Barça no és el que el guany i la forma en que va guanyar

+Quote Post
Anims Tito
коментар Mar 15 2011, 01:36 PM
Коментар #11

Администратор

току-що се чух по телефона с журналиста, който ще води клубната вечер и си уговорихме среща утре, на която да обсъдим идеите и направеното до момента.

В общи линии съм почти готов и с мултимедията, която мисля да им предложа

"Официална част" :

3-4 блока, с обща продължителност около два часа и с модерация и игри между тях.

След "официалната" част :

Видео за фон + 1 филм - общо около 4 часа са предвидени, т.е достатъчно, за да ни осигурят приятна атмосфера за края на вечерта.

Остава въпроса с организацията на хората, за да можем да започнем да организираме в детайли нещата, веднага след обявяването на датата за мача с Виляреал !

--------------------

+Quote Post
Starrider
коментар Mar 16 2011, 11:20 AM
Коментар #12

Коментари: 77
Регистриран: 23-February 11
Град: Стара Загора
Потребител No.: 28,417

Аз си платих членския внос за тази година, но все още не съм получил имейл дали съм одобрен, което означава, че все още не съм от фенклуба официално. В такъв случай мога ли да дойда, тъй като желанието ми е огромно, за да знам как да си разпределя работния график smile.gif

+Quote Post
Anims Tito
коментар Mar 16 2011, 11:45 AM
Коментар #13

Администратор

Естествено, че можеш, дори и да не си член на фен-клуба. Срещата е за всички фенове, наши и ваши приятели !

офтопик :

Относно, другия въпрос, как така си плати, а не си получил мейл за одобрение ?
По принцип процедурата е обратната ?

Пиши на ЛС на Иван / FCB4Life /, Rosen или в краен случай на мене, а аз ще ти проуча въпроса.

--------------------

+Quote Post
Starrider
коментар Mar 16 2011, 12:10 PM
Коментар #14

Коментари: 77
Регистриран: 23-February 11
Град: Стара Загора
Потребител No.: 28,417

Супер, тогава ме бройте и мен за срещата smile.gif Ако има и още някой от Зарата, ще бъде супер.
А за присъединяването- ами аз попълних листа с данните и го пратих на Росен още на 1-ви, той веднага ми прати имейл, че съм одобрен и че имам 2 седмици да си платя членския внос, който аз платих в събота. След това писах имейл дали всичко е редовно, нещо евентуално да не съм объркал, за да мога да го коригирам, но не съм получил отговор все още, може би защото го изпратих едва снощи... Извинявам се, че не съм бил разбран и за офтопика, радвам се, че ще присъствам на сбирката, още по-добре е, че ще е в началото на месеца, че тъкмо заплатката тогава ще си получа laught22.gif Казвате дата и почваме да се организираме, това е smile.gif

+Quote Post
FCB4Life
коментар Mar 16 2011, 12:29 PM
Коментар #15

Резерва в Barça

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 2,651
Регистриран: 10-June 09
Град: София
Потребител No.: 4,734
Любими футболисти: Pep Guardiola, Andrés Iniesta, Xavi, Lionel Messi, Rivaldo, Gerard Piqué

Току-що отговорих на писмото ти. Извинявам се за леко забавената реакция. Надявам се отговорът ми да е успял да разсее съмненията ти.smile.gif

--------------------
El Barça no es un club de fútbol, es un sentimiento.

+Quote Post

7 страници V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 22nd October 2019 - 04:31 PM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria