IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
9 страници V  « < 7 8 9  
Reply to this topicStart new topic
> БОКС., всичко за бокса - тук.
HateFuckinGReal
коментар Jul 29 2018, 03:08 PM
Коментар #121

Бъдеща звезда на Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 1,569
Регистриран: 25-November 09
Град: София
Потребител No.: 6,059

Паркър не трябваше да се мята срещу Уайт веднага след загубата срещу Джошуа. Липсваше му смелост на момемнти, за мен е по-класния боксьор.

Такам и Чисора удариха много зрелищен мач, но при баш големите такива срещи се решават след 1 удар. Не са от най-адекватните боксьори.

--------------------
Той беше прав.
Go to the top of the page

+Quote Post
LImITeD_eDiTioN
коментар Jul 29 2018, 07:37 PM
Коментар #122

Резерва в Barça

Коментари: 2,361
Регистриран: 3-December 06
Град: Stara Zagora
Потребител No.: 800
Любими футболисти: Yaya Toure , Iniesta , R10 , Eto'o , Luis Enrique , H.Stoichkov , Neymar

Според мен на Паркър , подобно на мача му с А.Джошуа , му свърши силата след 5-6 рунд. После се съвзе едва за 11-тия но беше късно.

Ако 12тия рунд , който направи , го беше направил в 11тия , като нищо щеше да бие.

И все пак велика боксова вечер. Дилиън Уайт става все по-труден за съперниците си и наистина се изгражда. 2рия му мач с Джошуа може би ще бъде много зрелищен.

Чисора победи , но се вижда , че няма класата за най - добрите. Беше муден и здравата му брадичка го спаси от загубата.

+Quote Post
Mihuba
коментар Jul 29 2018, 08:41 PM
Коментар #123

Титуляр в Barça

Коментари: 3,247
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Aми аз пък мисля, че точно Паркър има най-добро кардио, сравнен с Джошуа и Уайт. Ако се наложи и 15 рунда ще изкара, но според мен за загубата вчера си е виновен само и единствено той самият.

Дилиън в първия момент, в който го нацелиш добре и веднага му омекват коленете, а да не говорим, че е прекалено тежък и видимо издиша в късните рундове. Да, подобрил се е значително през последните години, но има още върху какво да работи.

А Паркър сякаш беше загубил мача още на кантара. Не знам, според мен трябва да се поработи малко с психиката му, защото в последните два мача излезе с тотално грешна настройка. Срещу Джошуа пролетта беше щастлив от факта, че е първият, който изкарва пълни 12 рунда, а снощи "щеше да победи Уайт, ако имаше 20-30 секунди повече". Това не е манталитет на победител според мен. Не можеш да се юрнеш едва в последния рунд да компенсираш това, че си проспал почти целия мач. Новозеландецът просто трябва да рискува повече. Само на 26 години е, вярвам, че ще се върне на победния път!

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.

+Quote Post
xixo
коментар Jul 30 2018, 03:06 PM
Коментар #124

Модератор

Група: Admin
Коментари: 4,922
Регистриран: 8-March 06
Град: Hate city Sofia
Потребител No.: 261
Любими футболисти: Luis Enrique, Xavi, Vinnie Jones

Аз гледах мача с още един приятел - боксьор, като и двамата бяхме потресени от представянето на Паркър, а можеше да се види, че и треньора му е в лек потрес. Необясним начин на игра за мен, като беше адски пасивен - нисък гард и странно движение, като позволяваше на Уайт да държи центъра и непрестанно да го изтиква към въжетата и да реализира точки. Започна с много високо темпо и това може би му изигра лоша шега, защото в средата на мача беше като умрял на ринга, а и трябва да отбележим и съдията, който допусна няколко доста фриволни изпълнения на Дилиън, които май разколебаха и извадиха Паркър от равновесие.

Чисора - Такам също беше странен мач - беше зрелищен, но аз не мога да се отърся от убеждението, че Такам го изгуби заради ниско наведената си глава и хвърляне на удари на сляпо. Бих искал да му видя статистиката в този мач, но просто останах с впечатлението, че той търси къса дистанция и размяна без да гледа, съответно хвърли много сили в нерезултатни опити, а изпусна няколко много добри прозореца, които можеха да решат мача.

Аз обаче най-много харесах мача между Бен и Пейно, както и какво показа Буатси - неговата кариера ще следя с интерес.

--------------------

+Quote Post
Schnapps
коментар Jul 30 2018, 08:11 PM
Коментар #125

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 4,301
Регистриран: 15-December 05
Град: Стара Загора
Потребител No.: 114

Това беше най-голямото тегло на Уайт от както се боксира и се учудих,че издържа 12 рунда.
Проблема на Паркър е ,че няма сила,ако налее,пък ще му липсва кардио-иначе има една от най-здравите брадички в тежката.
Уайт и Чисора нямат шанс срещу Уайлдър и Джошуа,а и срещу Усик .

--------------------

+Quote Post
Mihuba
коментар Sep 16 2018, 10:55 AM
Коментар #126

Титуляр в Barça

Коментари: 3,247
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Отвратителен, нагъл, пладнешки обир срещу Генади Головкин!! Направо ми се доповръща. От самолет се видя, че спечели с поне 8-4. Боксът наистина е мъртъв.

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.

+Quote Post

9 страници V  « < 7 8 9
Reply to this topicStart new topic
3 потребител(и) четат тази тема (3 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 26th September 2018 - 06:37 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria