IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
5 страници V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Robinho vs Messi, Кой е по-добрия ?
Prince of Darkne...
коментар Dec 14 2005, 04:11 PM
Коментар #16

Tyler Durden

Група: Barca Fans
Коментари: 720
Регистриран: 12-December 05
Град: Valley of the Darkness
Потребител No.: 108
Любими футболисти: Robbie Baggio, Romario

пичове, колкото и да гледате през каталунските очила, ако ги свалите ше забележите, че Робиньо пипа топката както много малко хора изобщо някога са я пипали..
Моментната форма на Меси е много по-добра, няма спор.. Много съм съгласен с shriznaz, който в един друг фором каза че Робиньо има някъв психически проблем.

--------------------

amazing.
Go to the top of the page

+Quote Post
FCB
коментар Dec 14 2005, 07:04 PM
Коментар #17

Honourable Member

Коментари: 7,171
Регистриран: 23-November 05
Град: София
Потребител No.: 12
Любими футболисти: Toure Yaya

Аз пък съм изумен от начина, по който Меси пипа топката.. без каталунски очила smile.gif
Топката е залепена за левия му крак, и съм забелязал че освен чрез фалове, другите не могат да измислят как да го спрат. Не съм гледал мачове на Робиньо в Сантош, а от това което съм му гледал в мадрид, не съм останал очарован. Нито от техниката му, нито от нещо друго ...
Съгласен съм с Fen`na`Barca, че Меси е по-зрелищния избор, просто е като акула. И съм убеден, че в бъдеще всички ще разберат истината ...

--------------------
I thought my demons were my friends.

+Quote Post
Prince of Darkne...
коментар Dec 14 2005, 08:28 PM
Коментар #18

Tyler Durden

Робиньо я лепи с двата крака wink.gif Гледам съм го и в Сантос и в Бразилия smile.gif а което е по-важното - Меси играе с РОНАЛДИНЬО, ШАВИ, САМИ, ДЕКО... от Меси не се очаква да е решаваща фигура, а част от големия отбор.. докато в реал откакто са го купили Робиньо го гледат с лупа кво прай и чакат някви виртуозни изпълнения... всичко е супер различно. така или иначе откакто им е в отбора, развитието му може да се оприличи като регрес де, което е добре.. боли ме хуя за балетисткото им тимче.

--------------------

amazing.

+Quote Post
Martessi
коментар Dec 14 2005, 08:33 PM
Коментар #19

Модератор

Коментари: 4,324
Регистриран: 24-November 05
Потребител No.: 17

Ми незнам някой път като гледам Робиньо направо онемявам,като гола му срещу Малага-страхотно изпълнение,но пък Меси си ми е любимец все пак! biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
FCB
коментар Dec 14 2005, 08:38 PM
Коментар #20

Honourable Member

Аз нарочно наблегнах на левия крак на Меси, защото лично според мен, до 5 години ще бъде култов.. smile.gif
Ще се постарая да ти намеря гола му на Световното за младежи, ако не си го гледал. Срещу реал също я заби майсторски под гредата, но го отмениха.. всичко това е само загатване на потенциал, който ще се разгръща. (все пак е на 18, докато Робиньо мисля че е доста по-голям.. не беше ли около 21 ? .. това са цели 3 години разлика професионален футбол, в които опита на Робиньо е направо извънземен в сравнение с този на Меси)

И отново за двамата - не знам по каква причина, и защо Робиньо не блести, но ако продължава така наистина ще си остане фойерверк. Докато Меси прогресира постоянно. А дрибъла му е два пъти по-добър от този на Робиньо, и за да не се хванете, ще подчертая нарочно... в съпоставка Барса - Реал, без да знам особено какво е правил в Сантош smile.gif
Всички помним какво стана срещу Удинезе, където на практика почти никой не знаеше какво да очаква от Меси, и в последствие видяхме - оставяше италианците зад гърба си. Поне аз не помня да съм гледал Робиньо да прави такъв мач с реал.

И ест., не го приемайте като "прехваляне", а просто като хвалене хаха.. заслужава си го.

--------------------

+Quote Post
Prince of Darkne...
коментар Dec 14 2005, 09:01 PM
Коментар #21

Tyler Durden

гола дето вкара на реал е чудесен smile.gif точно го вкарва, и един приятел разправя - "тва засадата е най-тъпото правило dry.gif " laugh.gif

--------------------

amazing.

+Quote Post
barceloncho
коментар Dec 18 2005, 03:14 PM
Коментар #22

Barça "C"
**

Коментари: 427
Регистриран: 18-December 05
Град: Asenovgrad
Потребител No.: 125

Според мен и двамата играчи са добри,но все пак кой спечели титлата за най-добър млад футболист?Робиньо или Меси?Отговора е ясен.Разбирасе,че това е нашето момче Лионел Меси.

--------------------

IPB Image

+Quote Post
TALIBANA
коментар Jan 11 2006, 12:14 PM
Коментар #23

Barça "C"
**

Коментари: 414
Град: ШУМЕН
Потребител No.: 15

Месси много ясно не казвам това защото съм от барселона просто си казвам реалното мнение

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
FCB
коментар Jan 11 2006, 03:53 PM
Коментар #24

Honourable Member

След такова чешене на езици с Принца на Мрака, аз не виждам какво повече да добавя.. всичко се вижда на терена. Лично мен не ме интересува какво е правил Робиньо в Сантош, понеже ми е трудно да сравня бразилското първенство с Примера. Не че е слабо - напротив, но там възможностите да си показваш номерцата са къде-къде по-големи. Сигурно и Робиньо скоро ще си покаже възможностите, но засега Меси го издухва по всички показатели.

--------------------

+Quote Post
Tony Montana
коментар Jan 11 2006, 05:25 PM
Коментар #25

V.I.P.

Коментари: 7,052
Град: СОФИЯ
Потребител No.: 13
Любими футболисти: Ronaldinho/Rivaldo/Quaresma

Мен ме хвана яд за РОбиньо че си провали кариерата като отиде в смешния балет.Там няма атмосфера за играе,и той се притеснява.Ако беше отишъл примерно във Валенсия щеше да мачка наред.Има моментни проблясъци в Реал ,личи си че момчето си може,обаче просто в балета няма никаква обстановка за футбол.Меси също голям талант.Но не искам да ги сравнявам докато не почнат да играят в еднакви условия=демек Робиньо идва в БАрса wink.gif

--------------------
;

By Demons Be Driven.

+Quote Post
bEsTFCB
коментар Mar 23 2006, 06:41 PM
Коментар #26

The Sand of Time

Коментари: 1,901
Регистриран: 9-December 05
Град: Пловдив
Потребител No.: 99
Любими футболисти: Rivaldo

МММ има разлика от когато писах тази тема и сега Меси се развива главоломно а Робинйо стои на едно място smile.gif
ХАХА реал пак се преебаха smile.gif

--------------------

+Quote Post
Anims Tito
коментар Mar 23 2006, 09:05 PM
Коментар #27

Администратор

Група: Admin
Коментари: 10,202
Регистриран: 22-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 233

естествено че меси - много по земен е и си личи че се е учил да играе в европа. робиньо не знае какво е отборна игра и разчита само на таланта си

--------------------
02.05.2009 Real Madrid - FC Barcelona 2 : 6

29.11.2010 FC Barcelona - Real Madrid 5 : 0

Visca Barca, Visca Catalunya !

What would be better than the treble ? Another treble ! :)

+Quote Post
Wo0o0oL
коментар Mar 23 2006, 10:13 PM
Коментар #28

В "Ла Масия"
*

Коментари: 164
Регистриран: 27-December 05
Потребител No.: 154

Robinho е голям удар за Барса аз толкова смотан футболист за 25 милиона не съм виждал никога laugh.gif . Просто като го гледам колко е смешен с неговия единствен финт направо ми става жал за феновете на Реал който имаха големи надежди но както става в Реал той се оказа поредния шут от белия цирк laugh.gif

+Quote Post
Martessi
коментар Mar 23 2006, 10:16 PM
Коментар #29

Модератор

Коментари: 4,324
Потребител No.: 17

QUOTE(Wo0o0oL @ Mar 23 2006, 10:13 PM)
Robinho е голям удар за Барса аз толкова смотан футболист за 25 милиона не съм виждал никога  laugh.gif . Просто като го гледам колко е смешен с неговия единствен финт направо ми става жал за феновете на Реал който имаха големи надежди но както става в Реал той се оказа поредния шут от белия цирк  laugh.gif
*

Е не можеш да кажеш че е смотан,просто засега не показва това което се очакваше от него wink.gif

--------------------

+Quote Post
Anims Tito
коментар Mar 24 2006, 09:15 AM
Коментар #30

Администратор

Група: Admin
Коментари: 10,202
Регистриран: 22-February 06
Град: Варна
Потребител No.: 233

QUOTE(Leo`Messi @ Mar 23 2006, 10:16 PM)
Е не можеш да кажеш че е смотан,просто засега не показва това което се очакваше от него  wink.gif
*

Проблема е точно в очакванията...май прекалено много надуха балона и сега е на път да се спука. Има страшна техника, но само това - не може да решава мачове, не могат да му намерят място на терана, няма никакво ( ама наистина никакво ) чувство за отборна игра, егоист е tongue.gif

--------------------
02.05.2009 Real Madrid - FC Barcelona 2 : 6

29.11.2010 FC Barcelona - Real Madrid 5 : 0

Visca Barca, Visca Catalunya !

What would be better than the treble ? Another treble ! :)

+Quote Post

5 страници V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 18th September 2019 - 11:22 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria