IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
4 страници V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> La Liga 2019-20, Round 5: Granada CF - FC Barcelona, 21.09.19, 22:00 BG
KeyStone
коментар Sep 21 2019, 10:40 PM
Коментар #31

Лидер на Barça

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 6,367
Регистриран: 4-March 08
Град: Париж/Пловдив
Потребител No.: 1,510
Любими футболисти: Leo Messi

В момента има поне 7 играча, които не заслужават да носят фланелката на Барселона...

--------------------
БАРСЕЛОНА-ТОВА Е НАЧИН ДА СЕ РАДВАШ НА ЖИВОТА

http://img2.sportal.bg/new/uploads/news/20...es/00155339.jpg
Go to the top of the page

+Quote Post
LImITeD_eDiTioN
коментар Sep 21 2019, 10:46 PM
Коментар #32

Резерва в Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 2,556
Регистриран: 3-December 06
Град: Stara Zagora
Потребител No.: 800
Любими футболисти: Yaya Toure , Iniesta , R10 , Eto'o , Luis Enrique , H.Stoichkov , Neymar

Цитат(KeyStone @ Sep 21 2019, 11:33 PM) *
Много искам да разбера логиката на смяната Ракитич с Видал...

Много сме зле...Ама много!

А Артур да остане извън игра........който е баси халфа.

+Quote Post
HateFuckinGReal
коментар Sep 21 2019, 10:46 PM
Коментар #33

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,610
Регистриран: 25-November 09
Град: София
Потребител No.: 6,059

Нашите аристократи в ръководството ще си чакат да си доиграе сезона и чак тогава ще мислят за промени. Ако ще и 15 мача да паднем, няма да се занимават с глупости да търсят треньори и заместници. Цяло лято са работили горките.

+Quote Post
Visca_el_Barca18...
коментар Sep 21 2019, 10:55 PM
Коментар #34

Резерва в Barça "В"

Коментари: 752
Регистриран: 19-February 10
Град: Русе
Потребител No.: 7,191
Любими футболисти: Barca team

Добре играхме ... като махнем това онова ..

+Quote Post
KeyStone
коментар Sep 21 2019, 10:58 PM
Коментар #35

Лидер на Barça

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 6,367
Регистриран: 4-March 08
Град: Париж/Пловдив
Потребител No.: 1,510
Любими футболисти: Leo Messi

Номинирам г-н Ернесто Валверде за Нобелова Награда. В този мрачен и сложен свят, който ни обгръща, Ернесто направи толкова много хора от различни крайща на Испания, Англия и Италия щастливи, че неговото дело може да се сравнява само с това на Майка Тереза!

--------------------
БАРСЕЛОНА-ТОВА Е НАЧИН ДА СЕ РАДВАШ НА ЖИВОТА

http://img2.sportal.bg/new/uploads/news/20...es/00155339.jpg

+Quote Post
Svetlin_Barcelon...
коментар Sep 21 2019, 11:00 PM
Коментар #36

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,636
Регистриран: 19-August 09
Град: Враца
Потребител No.: 5,303

Аз викам в ШЛ, да свършим трети да идем в ЛЕ, барем там спечелим, и поне да си спестим поредния резил, който ще стане в някоя хубава пролетна вечер за 3та поредна година... В Примера, макар и да сме мега зле, най-вероятно ще спечелим, защото и Атлетико и Реал не са цъфнали и вързали.

--------------------

BARCAFOREVER
1992,2006,2009,2011,2015

+Quote Post
6464
коментар Sep 21 2019, 11:04 PM
Коментар #37

Титуляр в Barça

Коментари: 3,029
Регистриран: 12-September 10
Потребител No.: 12,473

Валверде вън незабавно...

Това е спасението...

+Quote Post
6464
коментар Sep 21 2019, 11:10 PM
Коментар #38

Титуляр в Barça

Коментари: 3,029
Регистриран: 12-September 10
Потребител No.: 12,473

Имаме комплекс при гостуванията....факт.

Защо по дяволите прави нова средна линия (Бускетс, Де Йонг, Артур) която играе горе долу прилично 3 мача и изведнъж променя тотално всичко.....защо некадърнико глупав.....защо ?

Нямаме десен бек...факт. Роберто не става за бек, но и Семедо не става.

Централните ни защитници са тролеи, който всеки средностатистически житен бегач ги подминава....факт.

Гризман не става за централен нападател, не става и за крило....факт.

Фати е добър, но е мнг малък....факт.

Валверде е треньор средняк, който не може да вофи голям отбор....факт....факт....факт.....

+Quote Post
Мишо
коментар Sep 21 2019, 11:13 PM
Коментар #39

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,976
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

Аз съм по-склонен да вярвам, че нашите нарочно се подпичкосват, но не за да уволнят Валверде (който те самите многократно са защитавали, най-яростно Меси и Суарес), а за да се лансира тезата колко невероятно необходимо и задължително е да привлечем тяхното приятелче Неймар, и зимата вече да клекнем на каквото и да поискат ПСЖ, само и само да го привлечем обратно.

Абсолютно ненормално и необяснимо е да се играят толкова поредни гостувания по такъв начин, и то срещу най-разнообразни съперници, някои от които с меко казано скромни възможности. Все си мисля, че още 1-2 подобни провала навън и Валверде ще бъде уволнен, но това може да се случи, ако бъде изпълнено едно друго много важно условие, по никакъв начин независещо от Барселона - конкурентите ни да спрат да губят точки, защото и те не са цъфнали и вързали. Все си мисля, че ако до "Ел Класико" изоставаме с 5+ точки, които след този мач да не ги стопим, тогава е много вероятно да има треньорска смяна, ако не даже и по-рано, че както сме го подкарали при визитите...

П.С.> Гризман и Фирпо са 150 милиона евро хвърлени на вятъра, и то не защото са лоши играчи (Фирпо не съм го гледал особено много, но Гризман е брутален играч), а просто защото са купени ей така, за бройката, дето има една приказка. Нито някой знае как ще играят, нито къде ще играят, нито къде са им силните страни, нито как могат по най-полезен начин да бъдат използвани... Купуваш някакво голямо име, после се чудиш какво да го правиш, защото задължително Меси трябва да прави каквото си поиска на терена. Дотук набутвацията е 300 милиона от Коутиньо и Дембеле, ако и Гризман се провали, вече си отиваме на половини милиард, кой както иска да го разбира...

+Quote Post
effective
коментар Sep 21 2019, 11:15 PM
Коментар #40

Barça "C"
**

Коментари: 331
Регистриран: 17-September 18
Потребител No.: 29,146

Не мога да разбера, за клуб който се държи от феновете ние сме бетер юнайтед? Какво се случва бе? Как този продължава да води отбора трети пореден сезон? Най-грозният футбол играем. Нямаме удар към вратата 60 минути. Какво е това? Бесен съм, че тоя пак ще остане и след този мач, евентуално и до края на сезона.

+Quote Post
Mihuba
коментар Sep 21 2019, 11:21 PM
Коментар #41

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,583
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Тези от вас, които бяха убедени след жребия, че ще си вземем групата с Интер и Борусия първи, още ли сте на същото мнение или ще го ревизирате?

Само да отбележа, че онзи диагонален и анемичен изтрел на Ансу Фати, някъде към 70-ата минута, беше първият изобщо по посока домакинската врата. За какво говорим изобщо? За мен не е драма да паднем в Билбао, но след това имахме две гостувания на новаци, от които (в най-лошия случай) трябваше да имаме 4 точки, а ние имаме една, а тепърва има да ходим да гостуваме на баш тегави стадиони и отбори. На моменти имам чувството, че и Златомир Загорчич със Славия и с Урсула на вратата, ако приеме Барса като домакин, ще додрапа до 0-0.

Мундо и Спорт за две години не помня да са писали критичен материал против Валверде. Хулят отбора, окей, но като се сещам едни Tuttosport какво правеха Макс Алегри и как са награбили сега Сари, след само 4 кръга, при все че Юве са 3-1-0 и играят много по-атрактивно, то при нас си е жив комунизъм.

Както каза Кийстоун - чувството на обезвереност е много сериозно. На Кампа сме аслани, а навън-посрани!

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.

+Quote Post
runthewalk
коментар Sep 21 2019, 11:21 PM
Коментар #42

Резерва в Barça

Коментари: 2,582
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

Цитат(Svetlin_Barcelona1104 @ Sep 22 2019, 12:00 AM) *
Аз викам в ШЛ, да свършим трети да идем в ЛЕ, барем там спечелим...

Викаш поне и в далечен Азербайджан да ги зарадваме хората icon_smileLOL.gif

+Quote Post
Mihuba
коментар Sep 21 2019, 11:31 PM
Коментар #43

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,583
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

@Мишо,

малко залиташ с твоите конспирации! Все пак не сме прогимназия, че да се цупим, щото на нашето аверче са му писали двойка на контролното и да саботираме даскалицата. wink.gif Най-малкото, което е - бихме изглеждали сходно нелепо и в мачовете ни на Камп Ноу, но ние там (до момента) сме като тайфун с два пъти по 5-2 победи. Отделно, че бразилският глист е приятелче основно с Меси и Суарес, които пък, до момента през сезона, имаха твърде мижави минути на терена заради контузии, така че тезата ти пропада.

Аз съм безсилен да разбера как може едни и същи хора да изглеждат толкова импозантни като домакини и толкова нелепо като гости. Просто контрастът е безумен. Не намирам логика.

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.

+Quote Post
Мишо
коментар Sep 21 2019, 11:35 PM
Коментар #44

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,976
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

Аз нямам теза, просто казвам, че ако има конспирация, тя е по-скоро с цел да се доведе час по-скоро Неймар, отколкото да бъде разкаран Валверде. Иначе на Неймар са му приятели всичките стари кучета, не са само Меси и Суарес. Май само Жорди Алба не му е особено голям фен по разбираеми причини.

Така или иначе, ако има конспирация, за мен причината е Неймар, а не Валверде. Всъщност, като се замисля май е по-добре да има конспирация, че ако толкова си можем...

+Quote Post
Barcelona_
коментар Sep 21 2019, 11:38 PM
Коментар #45

Лидер на Barça

Коментари: 5,187
Регистриран: 7-December 08
Потребител No.: 2,394

Групата в ШЛ я взимаме ама пролетта сме на разтрел ако не на първото поне на второто гостуване.

Виляреал, Хетафе и Интер... Радвам де на тежката програма.

--------------------

+Quote Post

4 страници V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребител(и) четат тази тема (1 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 22nd November 2019 - 03:49 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria