IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
4 страници V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> La Liga 2019-20, Round 5: Granada CF - FC Barcelona, 21.09.19, 22:00 BG
effective
коментар Sep 21 2019, 11:43 PM
Коментар #46

Barça "C"
**

Група: Barca Fans
Коментари: 337
Регистриран: 17-September 18
Потребител No.: 29,146

Цитат(Мишо @ Sep 22 2019, 12:13 AM) *
Аз съм по-склонен да вярвам, че нашите нарочно се подпичкосват, но не за да уволнят Валверде (който те самите многократно са защитавали, най-яростно Меси и Суарес), а за да се лансира тезата колко невероятно необходимо и задължително е да привлечем тяхното приятелче Неймар, и зимата вече да клекнем на каквото и да поискат ПСЖ, само и само да го привлечем обратно.

Абсолютно ненормално и необяснимо е да се играят толкова поредни гостувания по такъв начин, и то срещу най-разнообразни съперници, някои от които с меко казано скромни възможности. Все си мисля, че още 1-2 подобни провала навън и Валверде ще бъде уволнен, но това може да се случи, ако бъде изпълнено едно друго много важно условие, по никакъв начин независещо от Барселона - конкурентите ни да спрат да губят точки, защото и те не са цъфнали и вързали. Все си мисля, че ако до "Ел Класико" изоставаме с 5+ точки, които след този мач да не ги стопим, тогава е много вероятно да има треньорска смяна, ако не даже и по-рано, че както сме го подкарали при визитите...

П.С.> Гризман и Фирпо са 150 милиона евро хвърлени на вятъра, и то не защото са лоши играчи (Фирпо не съм го гледал особено много, но Гризман е брутален играч), а просто защото са купени ей така, за бройката, дето има една приказка. Нито някой знае как ще играят, нито къде ще играят, нито къде са им силните страни, нито как могат по най-полезен начин да бъдат използвани... Купуваш някакво голямо име, после се чудиш какво да го правиш, защото задължително Меси трябва да прави каквото си поиска на терена. Дотук набутвацията е 300 милиона от Коутиньо и Дембеле, ако и Гризман се провали, вече си отиваме на половини милиард, кой както иска да го разбира...

Не съм съгласен с първия ти абзац, но с всичко останало - да.
Особено частта за Гризман. Гризман се препокрива с Меси, той на крилото работа няма и там се вижда, че не става. Общото разбиране е, че трябвало да замени Суарес, но аз и като сам нападател не го виждам да се преборва и да не остава изолиран. Гризман си е втори лек нападател или плеймейкър със свободна роля от типа на Меси, което означава, че няма как да играят двамата с Меси едновременно. Положението е много зле и наистина не разбирам как се взимат играчи само защото се знае че са добри, но не се мисли КАК и КЪДЕ точно ще се използват в системата ни (ако приемем, че в момента имаме такава).
Go to the top of the page

+Quote Post
Mihuba
коментар Sep 21 2019, 11:49 PM
Коментар #47

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,588
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

@МИШО-

Да, ама прозорецът свърши вече и Неймар (хипотетично) няма как да дойде по-рано от след Нова Година. Искаш да ми кажеш, че няколко месеца ще ни дънят всички средняци на малките си 15-хилядни нивички ли? Хайде малко по-сериозно. И после като/ако дойде Неймар, ние вече ще сме тотално извън битката, щото опикаваме кълките при всяка визита.

Цитат(Barcelona_ @ Sep 22 2019, 12:38 AM) *
Групата в ШЛ я взимаме ама пролетта сме на разтрел ако не на първото поне на второто гостуване.

Е, може и да я вземем - три домакински победи са ти 9 точки. Визитата на Идуна вече я минахме, остана да додрапаме и до нулеви ремита в Милано и Прага и накрая като най-големите измекяри ще се промъкнем с 3 победи и три ремита напред. Само че пролетта вече никой не брои точките, там се искат и голове на чужд терен, нещо което ни куца от доста време. Изобщо не знам накъде сме тръгнали с тая ШЛ. Към момента, на прима виста, мога да изредя поне 7-8 отбора, които ще ни пръснат на директна елиминация.

Този коментар е бил редактиран от Mihuba на Sep 21 2019, 11:49 PM

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.

+Quote Post
xixo
коментар Sep 22 2019, 08:15 AM
Коментар #48

Модератор

Група: Admin
Коментари: 5,172
Регистриран: 8-March 06
Град: Hate city Sofia
Потребител No.: 261
Любими футболисти: Luis Enrique, Xavi, Vinnie Jones

Нямах как да гледам мача снощи, но следях във флаш скора.
Днес станах с очакването да прочета, че Валверде е бил уволнен. Не виждам такава новина. sad.gif

--------------------

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Sep 22 2019, 09:19 AM
Коментар #49

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,344
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Скандално слаб мач от наша страна. Отново разчитаме на владеене на топката и точни подавания, Тер Щеген да извади всичко, а напред да вкараме нещо случайно. И всичко това с отбор на стойност над 1млрд. евро с Меси в състава... Нормално ли е в гостуване на Гранада да запишеш 2 анемични точни удара - в 69-та и 83-та минута? Нормално ли е да си тотално безидеен? Нормално ли е 16-годишен играч да влезе резерва на почивката и всичко интересно да бъде свързано с него?

Стартовият състав беше горе-долу добре, но нещата тръгнаха зле след грешката на Фирпо още в 1-та минута. По-лошото е, че не реагирахме по никакъв начин. Смените на почивката уж бяха навременни и добри, въпреки че за мен Валверде продължава да прави едни и същи глупости с бековете. Преди редовно на почивката махаше Семедо и пускаше Роберто на десния бек, сега започна да маха Фирпо, да слага Семедо вляво и Роберто вдясно... Не знам какво очаква да се получи по тоя начин. Фирпо ще има ли достатъчно игрово време, за да влезе във форма и да свикне да играе със съотборниците си? Семедо ще има ли достатъчно игрово време на десния бек и да се сработи с десния вътрешен халф и десния нападател, които всеки мач едва ли не са различни?

Направо лошо ми стана когато след влизането на Ансу и Лео, Гризман беше изпратен на дясното крило. И него ли ще мъчим на всяка позиция в нападение?

Накрая няма да подмина и съдията. Нарушението на Солдадо срещу Пике не беше ли за директен червен картон? Ударът му с коляно в главата на Тер Щеген не беше ли най-малкото за втори жълт картон? Неслучайно треньорът на Гранада набързо смени Солдадо, за да не го изгонят.

едит: за мен има и фаул срещу Ленгле преди първия гол на Гранада.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
LImITeD_eDiTioN
коментар Sep 22 2019, 09:48 AM
Коментар #50

Резерва в Barça

Коментари: 2,561
Регистриран: 3-December 06
Град: Stara Zagora
Потребител No.: 800
Любими футболисти: Yaya Toure , Iniesta , R10 , Eto'o , Luis Enrique , H.Stoichkov , Neymar

Неймар , колкото и да е недолюбван от феновете , е най-голямата грешка с това , че очилатия олигофрен го изпусна при арабите. От както Неймар не е при нас ние сме пълна нула и ни унижават всеки сезон поне веднъж. Това може да се види и по други цифри , като започнем от головете на отбора , на Меси , на Суарез и последната златна топка на Меси дори. След това , очилатият олигофрен изсипа 500млн за абсолютно ненужни за нас футболисти, като за тия пари трябваше просто да правим попълнения към триото отпред , което си беше страшилище за всеки срещу нас. И това лято пак ново двайсе- не изгони олигофрена на пейката ,след поредното унижение и направил оферта за Неймар на 27ми Август, което говори , че вероятно не е имал намерение да купи въобще Неймар. От друга страна се подигра с футболистите , които го искаха в отбора и с феновете , които го искаха. Разбира се , за мен , Бартомеу е основната причина да се махне Неймар и основната причина да загробим последните години на един гений във футбола. Единственият късмет за нас в Испания е , че Реал не бяха консистентни там , обаче използваха по перфектен начин последните добри години на техния гений. Въпреки , че Зидан е пълен некадърник , то да имаш такъв състав , нареден от Анчелоти , си е злато. Сега гледайте как Зидан ще си замине до месец два , а ние ще караме с тия олигофрени и този сезон , и поредната нулева година , и ако съм на Меси ще си бия шута , щото първо ще искам да играя с топ футболисти естествено , никой не иска да играе с некадърници , и второ ще ми е писнало от олигофрените, с които се налага да играя , които пляскат с ръце за дузпи (при положение , че теренът стана като Биг Брадър) , ще ми е писнало от дебила на пейката , от Ракитич , от Сержи Роберто , от Семедо , от това , че Артур не се пуска , от Дембеле и лапешките му изпълнения и въобще от всичката простотия довела този отбор за 2 сезона до пълната нула....2 сезона в които сме без Неймар.

+Quote Post
Barcelona_
коментар Sep 22 2019, 09:49 AM
Коментар #51

Лидер на Barça

Коментари: 5,195
Регистриран: 7-December 08
Потребител No.: 2,394

Цитат
Ще бъде дълга и сложна година за Барса”, сподели Луис Суарес.

Футболистите са главните действащи лица на терена, но накрая треньорът е този, който поема отговорност за случващото се", каза още Валверде.

Май не знаем всичко, тия само си прехвърлят топката вътре.

--------------------

+Quote Post
Svetlin_Barcelon...
коментар Sep 22 2019, 12:14 PM
Коментар #52

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,643
Регистриран: 19-August 09
Град: Враца
Потребител No.: 5,303

Шави не знам дали вече има лиценз за треньор, но ако има, Борчо трябва задължително да му предложи, може да няма никакъв опит все още, но това е човек който знае какво значи да носиш Барселона в сърцето си и ще вдигне отбора от пепелта.

--------------------

BARCAFOREVER
1992,2006,2009,2011,2015

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Sep 22 2019, 05:36 PM
Коментар #53

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,344
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Цитат(Svetlin_Barcelona1104 @ Sep 22 2019, 01:14 PM) *
Шави не знам дали вече има лиценз за треньор, но ако има, Борчо трябва задължително да му предложи, може да няма никакъв опит все още, но това е човек който знае какво значи да носиш Барселона в сърцето си и ще вдигне отбора от пепелта.

Шави е треньор в Катар мисля. Доколкото си спомням, каза че ще изкара там 2 години и през 2021 година ще се върне при нас с някаква роля.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
iNfRaSoNiC
коментар Sep 22 2019, 09:36 PM
Коментар #54

Forum Admin

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 4,569
Регистриран: 24-September 08
Град: София
Потребител No.: 1,729
Любими футболисти: Ronaldinho, Eto'o, Messi

Синът ми е на 2 години и половина, надявам се до момента, в който стане на възраст да гледа и да се вълнува на мач на Барса да сме сменили треньора и стила, защото иначе ще трябва да обяснявам за "злати епохи" и неща, от преди 10-20 години...

Явно че нито Коутиньо нито Дембеле са пълен провал, щом Гризман също не знае къде се намира... и Кристияно Роналдо да вземем все тая, Велверде ще го сложи десен бек и ще го приключи!

+Quote Post
barceloncho
коментар Sep 22 2019, 10:01 PM
Коментар #55

Barça "C"
**

Коментари: 430
Регистриран: 18-December 05
Град: Asenovgrad
Потребител No.: 125

http://chng.it/BTpHm8cMzk
Вече няма друг начин освен смяна, и не само тази на треньора!

--------------------

IPB Image

+Quote Post

4 страници V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 9th December 2019 - 12:00 PM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria