IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
11 страници V  « < 9 10 11  
Reply to this topicStart new topic
> Шампионска лига 2017/2018
Mihuba
коментар Вчера, 16:58
Коментар #151

Резерва в Barça

Група: Barca Fans
Коментари: 2,661
Регистриран: 13-March 11
Потребител No.: 28,446
Любими футболисти: Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Sneijder

Цитат(KeyStone @ Dec 11 2017, 04:22 PM) *
Голямата слабост на англичани е относително късият състав, който имат за два фронта. Ако успеят, дори частнично, да вземат мерки, за мен са фаворити в друбоите с нас.

Ще бъдат фаворити, при положение, че излезем и играем в познатото русло, без план "Б", без изненада, по начин, по който играем десет години близо. Това може би ни е най-голямата слабост, а именно, че не умеем да варираме в играта си според противника, а винаги играем по един и същ начин. Включително и при Пеп го имаше това и всичко е въз основа на някакъв може би регионален патриотизъм, че видиш ли Барса не само трябва категорично да бие противника си, ами и да го смачка игрово, да създаде куп ситуации, да е зрелищна и разбира се да има поне 70% владение. Ако излезем така и Базел щяха да са фаворити, защото ако до преди години съставът ни беше къде-къде по-млад и подобни мачове ги вадеха индивидуалностите, то сега имаме може би най-високата средна възраст и се вижда, че става все по-трудно. Аз последното, което искам да видя на моста, е владение 80-20% и Челси да ни удари с 1-0 с гол в средата на първото полувреме ,а ние после един час да пирпилим около техния пеналт.

--------------------
¿Es una moto? Noooo....es Nelson Semedo.
Go to the top of the page

+Quote Post
I_Love_Barca
коментар Вчера, 17:09
Коментар #152

Резерва в Barça "В"

Коментари: 724
Регистриран: 22-March 14
Потребител No.: 28,983
Любими футболисти: Rivaldo

Челси играе с 5 защитника, 3 опорни халфа и Азар сс свободна роля зад Мората. От пейката им влизат ударно Вилиян и Педро почти винаги, които са пълни с енергия. Поведат ли ни става лошо, но ние поведем ли те ще видят мн.зор да обърнат с толкова защитници.

+Quote Post
Железчев
коментар Вчера, 17:48
Коментар #153

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,468
Регистриран: 31-December 09
Град: Варна
Потребител No.: 6,462

Изтеглихме възможно най-трудния съперник, но така или иначе тази година сме бита карта. Дали ще отпаднем на 8-нафинал или на 4-финал, все тая!
Майтапа на страна, но този път съм за Реал Мадрид (което изключително рядко се среща), защото не харесвам предателите, лигльовците и несериозните хора, а мангала в случая е комбинация от трите. Това, че в момента БДЖ са в добра форма и бият слабаците във Франция, както и в ШЛ в групите, наляво и надясно, не означава, че срещу големите отбори ще покажат стойностна игра. Както футболните специалисти са казвали винаги, че историята в турнира ще си окаже влияние. Реал Мадрид много добре знаят кога и как да играят, докато БДЖ са още млади и зелени. Съра (колкото и да не го харесвам като треньор) един път преди години каза: "История с пари не се купува!". Та да видим кой ще бъде изядения... icon_smileLOL.gif

--------------------
"You have to understand that Barcelona is a nation without a state, and Barça is its army." Sir Bobby Robson ! ! !

+Quote Post
barcelona7
коментар Вчера, 17:57
Коментар #154

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,379
Регистриран: 21-April 11
Град: Варна
Потребител No.: 28,531
Любими футболисти: Pep Guardiola,Ronaldinho,Eto'o,Havi, Messi,Iniesta,Puyol,Villa,Neymar

Лично за мен нямаше никакво значение кой ще се падне след продажбата на Неймар и не запълването на празнотата оставена от него лично аз се съмнявам че може да постигнем нещо в шл тая година

+Quote Post
_Dexter_
коментар Вчера, 21:00
Коментар #155

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 7,865
Регистриран: 23-November 05
Потребител No.: 5

Ако Дембеле се впише добре и се вземе готово качество януари имаме нелоши шансове иначе я пиша бегала ШЛ тая година.

+Quote Post
Мишо
коментар Вчера, 21:27
Коментар #156

Голмайстор на Barça

Коментари: 3,540
Регистриран: 1-June 09
Потребител No.: 4,657

В сегашната форма на отборите сме абсолютен фаворит срещу Челси, които тази година са брутално смешен отбор. Разбира се, до Февруари могат много неща да се променят, а има и трансферен прозорец, но към днешна дата Челси са си приемлив жребии, откъдето и да го погледнем.

Вратарят ни е по-добър, защитата ни е по-добра, дори и полузащитата и нападението ни е по-добро от тяхното, а предвид факта, че това са ни слабите звена, смятайте те как са в тези зони...

Азар вече 3-4 години всеки го чака да стане топ играч, но все си стои в подножието на върха. Нголо Канте тази година няма и наполовина влиянието, което имаше миналия сезон. Мората е добър играч, но като цяло се нуждае от 3-4 чисти положения, за да отбележи гол, а и ако се неутрализира играта му с глава си става доста обикновен нападател. Вилиян, Педро и Фабрегас са добри играчи, но нищо суперспециално. Да, Педро и Фабрегас ще имат допълнителна мотивация срещу нас, особено Фабрегас, но не смятам, че ако не се подсилят зимата, или пък не намерят миналогодишната си форма имат повече от 25-30% шанс срещу нас.

Е, и на мен ми се искаше да играем срещу по-слаб съперник, но ако не друго, то поне избегнахме Байерн, така че като не файда, то файдичка. biggrin.gif

+Quote Post
Visca_el_Barca18...
коментар Вчера, 21:59
Коментар #157

Barça "C"
**

Коментари: 508
Регистриран: 19-February 10
Град: Русе
Потребител No.: 7,191
Любими футболисти: Barca team

Колкото и да не ми се иска и да не съм вярвал , че някога ще го кажа отвратително грозния ни стил на игра е много подходящ за директни елиминации и мисля , че на Челси ще им бъде много трудно срещу нас. Ако в елиминациите на ШЛ играем така в защита за 2 мача Меси все ще измисли нещо един път . Не мога да повярвам че това е Барселона ...

+Quote Post
luck0
коментар Вчера, 22:03
Коментар #158

Резерва в Barça "В"

Коментари: 829
Регистриран: 29-January 14
Потребител No.: 28,968

Ужасен жребий. Както винаги се падаме с най-тежкия или втория най-тежък възможен противник. Положителното е, че един измежду ПСЖ и Реал ще отпадне обаче. Тотнъм и Юве също е силен мач, а и Севиля - Юнайтед може да предложи добър футбол.

Относно "стабилния ни стил на игра" - стабилен е, но до момента на сериозна атакуваща мощ не е бил подлаган. Дали Челси има такава атакуваща мощ не знам, но не знам и дали Барселона е отбор, който може да излъже класическо тактически отбор като Челси при това с треньор като Конте. Просто си мисля, че те са по-добри в тази игра, а на нас по принцип другаде ни е силата, но в крайна сметка ще видим как ще се развият нещата.

Дано да е положително за нас.

+Quote Post
Schnapps
коментар Вчера, 22:07
Коментар #159

Модератор

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 4,275
Регистриран: 15-December 05
Град: Стара Загора
Потребител No.: 114

Цитат(Visca_el_Barca1899 @ Dec 11 2017, 09:59 PM) *
Колкото и да не ми се иска и да не съм вярвал , че някога ще го кажа отвратително грозния ни стил на игра е много подходящ за директни елиминации и мисля , че на Челси ще им бъде много трудно срещу нас. Ако в елиминациите на ШЛ играем така в защита за 2 мача Меси все ще измисли нещо един път . Не мога да повярвам че това е Барселона ...

+1 ....тази Барселона е непредсказуема за....Моуриньо/Конте и т.н.Този ни стил е неподходящ за подобен вид отбори.
Шансовете са 70/30 за нас-мое мнение !

--------------------

+Quote Post
LImITeD_eDiTioN
коментар Вчера, 22:45
Коментар #160

Резерва в Barça

Коментари: 2,233
Регистриран: 3-December 06
Град: Stara Zagora
Потребител No.: 800
Любими футболисти: Yaya Toure , Iniesta , R10 , Eto'o , Luis Enrique , H.Stoichkov , Neymar

Аз пък смятам , че сме фаворит номер 1 за спечелване на ШЛ с тази игра smile.gif

+Quote Post
wesley
коментар Днес, 07:21
Коментар #161

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,732
Регистриран: 9-April 10
Град: Стара Загора/София
Потребител No.: 7,935
Любими футболисти: Van der Sar, Bergcamp, Overmars

Направо я втасахме. От тези сме отпадали в периоди, когато сме били поне една идея по- добри от моментното ни състояние. Ето защо не съм особен оптимист. Както и без това играта ни се върти около Меси, хващат ги и.... край

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Днес, 09:09
Коментар #162

Титуляр в Barça

Група: Admin
Коментари: 3,403
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Цитат(KeyStone @ Dec 11 2017, 04:22 PM) *
Дори и да не могат да ги картотекират за ШЛ, то ще им дадат възможност да си ротират състава в шампионата и основните им футболисти да са отпочинали. До 13-ти януари, Челси ще изиграят 9 мача. За същия период ние имаме едва 5. Голямата слабост на англичани е относително късият състав, който имат за два фронта. Ако успеят, дори частнично, да вземат мерки, за мен са фаворити в друбоите с нас.

Така е, да. Ще видим какво ще стане в следващите седмици и най-вече през януарския трансферен прозорец.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post

11 страници V  « < 9 10 11
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 12th December 2017 - 10:02 AM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria