IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

>Реклама

Forum Rules Правила
2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> La Liga 2017-18, Round 23: FC Barcelona - Getafe, 11.02.18, 17:15 BG
KeyStone
коментар Feb 11 2018, 08:19 PM
Коментар #16

Лидер на Barça

Група: Barcelona-Bulgaria.Team
Коментари: 6,134
Регистриран: 5-March 08
Град: Париж/Пловдив
Потребител No.: 1,510
Любими футболисти: Leo Messi

Тази издънка ни се размина в няколко от предишните мачове, но нямаше как да е вечно. Както съм казвал няколко пъти да разчиташ на един футболист да ти вади мачовете не е дългосрочна стратегия.

Основни единици са изцедени, буквално не могат да ходят, играят през 3 дни в последния един месец и Валверде твърдо отказва да си ротира футболистите. Рискуваме да влезем в решителната част на сезона в отвратителна физическо състояние. Не разбирам какво пречеше на играчи като Роберто, Суарез и Ракитич да бъдат резерви. Тъпото е, че заради неизменните 11 титуляра, ротационните ни футболисти са в ужасна форма

И познавайки вече нрава на треньора ни, съм убеден, че срещу Ейбар ще играят абсолютно същите футболисти. Притеснявам се, че неопитността му и страха от скъсяването на преднината, ще го накара да си играе с един и същ състав, с по една-две козметични проблеми, до края на сезона. Той в леките мачове не го правеше, какво ли остава на финалната права...

--------------------
БАРСЕЛОНА-ТОВА Е НАЧИН ДА СЕ РАДВАШ НА ЖИВОТА

http://img2.sportal.bg/new/uploads/news/20...es/00155339.jpg
Go to the top of the page

+Quote Post
Svetlin_Barcelon...
коментар Feb 11 2018, 08:31 PM
Коментар #17

Титуляр в Barça "В"

Група: Barca Fans
Коментари: 959
Регистриран: 19-August 09
Град: Враца
Потребител No.: 5,303

Че сме шампиони е почти сигурно, Атлетико да ме извиняват ама с тия победи с по една на мъка няма го бъде още дълго, а имат и гостувания и на нас, Севиля и Реал. Мен обаче ме притеснява, че в ШЛ ако играем така ще ядем пак яко хурката. Дембеле не знам за какво се пуска въобще, аз дори ми се върти в главата че на Моста ще бъде титуляр, а ако продължава с тия контузии престоя му в Барселона може да приключи много бързо.

Този коментар е бил редактиран от barca_shampion95 на Feb 11 2018, 08:32 PM

--------------------

BARCAFOREVER
1992,2006,2009,2011,2015

+Quote Post
6464
коментар Feb 11 2018, 09:15 PM
Коментар #18

Титуляр в Barça

Коментари: 2,863
Регистриран: 12-September 10
Потребител No.: 12,473

Лошото е, че следващия кръг гостуваме на Ейбар, които летят високо в класирането на 7 позиция и ще ни скочат.Тази издънка срещу Хетафе трябваше да е срещу Ейбар, с идеята да се запазят свежи титуляри за Челси.

Според мен Валверде наистина на моменти е боязлив. Днес спокойно можеше да остави Меси,Суарез и Ракитич резерви. Това кюскане и 0-0 можехме и да го направим и с Пако и Видал напред. Просто някои играчи бяха грохнали в буквалния смисъл. Нали уж имаше разбирателство Меси да почива повече през сезона......аз това не го виждам.....а важните мачове тепърва предстоят.

Имаме лека програма на хартия, но с подобна игра и срещу Ейбар и срещу Хирона и Лас Палмас ще имаме проблеми.

Този коментар е бил редактиран от 6464 на Feb 11 2018, 09:16 PM

+Quote Post
ALEX_CARDO
коментар Feb 12 2018, 10:40 AM
Коментар #19

Голмайстор на Barça

Група: Admin
Коментари: 3,684
Регистриран: 23-November 05
Град: Враца-София
Потребител No.: 10

Мина направи доста добър дебют като титуляр, а с малко повече късмет можеше да вкара гол и да ни донесе победата.

Като цяло играхме слабо и не се движехме достатъчно. В някои мачове късметът ни покри и спечелихме, но вчера това не стана и трябва да се вземат нужните поуки. За мен важното е, че записахме нова "суха" мрежа, Пике не игра и Иниеста получи малко почивка.

--------------------
BARCELONA FOREVER !!!

+Quote Post
Barcelona_
коментар Feb 12 2018, 11:00 AM
Коментар #20

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,441
Регистриран: 7-December 08
Потребител No.: 2,394

Нямах възможност да гледам мача и се сега изгледах един пълен репортаж. Защо Хетафе ако не повече то имаха същия брой положения колкото нас?
Каква беше тази смяна Бускетс за Паулиньо?

Видях добрите моменти на Мина, както и изтрелите на Коутиньо отдалеч. Радвам се, че се опитва. Имаме нужда от тези изтрели.
Истината е, че сме имали не един такъв мач през сезона, но сме го взимали с малко. За този вече сме нямали късмет. Поне едно от многото положения на Суарез или някое на Мина ако бяха влезли щяхме да сме с 3те точки и да сме забравили мача. Кофтито тук е, че Меси и Суарез са играли цял мач за единия хикс.

Предстои цяла седмица почивка за първи път от доста време и дано да се възползват. Плашещо е състоянието на някои играчи. Не искам да се оказвам прав и тая КК да ни излезе през носа. Новите трябва да играят повече и по цял мач. Защо изкара Коутиньо в 60мин за Иниеста? Дембелето дано издържи тоя път, защото при следваща контузия му отписвам сезона тотално. Вчера беше малко пасивен. Трябва ни остър и агресивен Дембеле. А Йери Мина май ще е задължителен с/у окопаните отбори. При центриранията може да донесе някой гол. Защо Семедо ОТНОВО не игра?
Нищо сериозно не е станало засега, но тези грешки трябва да се сведат до минимум за да не даваме надежди на преследвачите.

Този коментар е бил редактиран от Barcelona_ на Feb 12 2018, 11:15 AM

--------------------

+Quote Post
grimknight
коментар Feb 12 2018, 11:59 AM
Коментар #21

Резерва в Barça

Коментари: 2,053
Регистриран: 16-November 07
Град: Казанлък
Потребител No.: 1,389
Любими футболисти: cruyff

Аз се чудя само защо Пако беше забит там... Имаме Видал,Д.Суарез та и един Роберто който можеше да играе там, а Семедо бек... Или да бяхме направили 4-3-3. За мен загубихме точки заради треньора!

ПС Добре че не пусна Пике и в този мач

+Quote Post
xixo
коментар Feb 12 2018, 12:41 PM
Коментар #22

Модератор

Група: Admin
Коментари: 4,821
Регистриран: 8-March 06
Град: Hate city Sofia
Потребител No.: 261
Любими футболисти: Luis Enrique, Xavi, Vinnie Jones

Смяната на Бускетс беше добра - Буси цял мач беше пасивен и не игра добре, беше пасивен и статичен, а снощи в повечето случаи Ракитич го покриваше (от което съм доволен, обикновено го критикувам за този му аспект от играта).
Дембеле не ми хареса - беше припрян и не игра добре, но повече ме притеснява, че май не е подходящ играч за нас - нещо, което вече бях писал, но той май ще се окаже играч, който има нужда от пространства, но не може да играе добре срещу компактни и прибрани отбори. Все още ми е рано да го кажа, но започвам да си мисля, че нещата с него няма да се получат.

Мина направи мноого добър мач - имаше няколко грешки, но като цяло беше стабилен и активен. Много добро впечатление ми направи, че често играе с топката и може да я изнася. Ръстов играч, но доста подвижен - доволен съм.

Коутиньо - не игра добре или... не, не е правилно да кажа, че не е играл добре. Не игра, както играе Иниеста и от това имаше проблем в играта, който се видя когато Андрес влезе - просто от толкова години той е фактор в отбора, че просто се усещаше липсата му и когато се появи на терена, веднага заиграхме много по-спокойно и станахме по-опасни. Това не е критика обаче - Коутиньо има нужда да "влезе" в отбора и да започне да играе така, както се изисква от неговата роля.

Атаката ни - Пако беше просто анонимен, а Меси прекалено статичен и прекалено назад.

--------------------

+Quote Post
Vankata_10
коментар Feb 12 2018, 02:19 PM
Коментар #23

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,714
Регистриран: 8-April 11
Град: Sofia
Потребител No.: 28,506
Любими футболисти: ronaldinho,messi

Много тежки мачове се насъбраха последно време и е нормално да направим някоя и друга издънка.Харесаха ми Дин и Мина.Започнаха плахо,но с течение на мача придобиха нужната увереност.Колумбиецът показа интересни неща и макар да има много работа пред себе си,може да се окаже добро попадение.

Прави ми впечатление,че новите играчи чисто позиционно не се ориентират добре на терена.Коутиньо на пример,подава топката и тича напред.Разбираемо е от футбола,който е играл в Лувърпул,но тука е по-различно.Същото важи и за Дембеле.Прекалено припрян в действията си от страх да не сгреши.

Показвам нагледен пример за Семедо.Момчето още не разбира из основи играта ни и не случайно постоянно опитните играчи му показват,какво да прави на терена.

https://gfycat.com/gifs/detail/dangerousima...tivefrigatebird

Като цяло няма място за особено притеснение.Аз лично скопаната команда на Чоло не я броя за конкурент.Най-важното сега е да си починат основните играчи с оглед наближаващия мач от Шл.

+Quote Post
runthewalk
коментар Feb 12 2018, 07:40 PM
Коментар #24

Резерва в Barça

Коментари: 2,310
Регистриран: 24-November 08
Град: варна
Потребител No.: 2,179
Любими футболисти: Messi , Neymar , Iniesta , Alba

Този хикс както каза някой по-горе можеше да го вземем и без Меси ,Суарез ,Иниеста ,Ракитич и Алба .
Дембеле си беше медиокре от началото до края , прави някакви опити да финтира другия но те не се получават въобще , по-добре да играе на сигурно за сега .

+Quote Post
wesley
коментар Feb 12 2018, 10:11 PM
Коментар #25

Бъдеща звезда на Barça

Коментари: 1,807
Регистриран: 9-April 10
Град: Стара Загора/София
Потребител No.: 7,935
Любими футболисти: Van der Sar, Bergcamp, Overmars

Цитат(Vankata_10 @ Feb 12 2018, 03:19 PM) *
Много тежки мачове се насъбраха последно време и е нормално да направим някоя и друга издънка.Харесаха ми Дин и Мина.Започнаха плахо,но с течение на мача придобиха нужната увереност.Колумбиецът показа интересни неща и макар да има много работа пред себе си,може да се окаже добро попадение.

Прави ми впечатление,че новите играчи чисто позиционно не се ориентират добре на терена.Коутиньо на пример,подава топката и тича напред.Разбираемо е от футбола,който е играл в Лувърпул,но тука е по-различно.Същото важи и за Дембеле.Прекалено припрян в действията си от страх да не сгреши.

Показвам нагледен пример за Семедо.Момчето още не разбира из основи играта ни и не случайно постоянно опитните играчи му показват,какво да прави на терена.

https://gfycat.com/gifs/detail/dangerousima...tivefrigatebird

Като цяло няма място за особено притеснение.Аз лично скопаната команда на Чоло не я броя за конкурент.Най-важното сега е да си починат основните играчи с оглед наближаващия мач от Шл.

icon_smileLOL.gif icon_smileLOL.gif icon_smileLOL.gif icon_smileLOL.gif
Това е голям срам... честно biggrin.gif

+Quote Post
Barcelona_
коментар Feb 15 2018, 06:49 PM
Коментар #26

Голмайстор на Barça

Коментари: 4,441
Регистриран: 7-December 08
Потребител No.: 2,394

Вермален е възстановен, дано се даде почивка на Пике и в мача тази седмица.

--------------------

+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
2 потребител(и) четат тази тема (2 гости и 0 скрити)
0 Потребител(и):

- Олекотена версия Час: 24th June 2018 - 04:01 PM

> Forum Information:

Copyright: © www.barcelona-bulgaria.com 2005 - 2014. Всички права запазени.
Author: Екип на Barcelona-Bulgaria